(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas antradienį susitiko su Lietuvos informacinių technologijų ir verslo konsultavimo įmonės UAB ERP generaliniu direktoriumi Marku Zbarskiu aptarti e. bilieto tolimesnės plėtros galimybių, diegiant e. piniginės projektą.

„Jau seniai pasaulinėje praktikoje įsigalėję mobilūs apmokėjimai mobiliojo telefono pagalba, autorizuojant kortelę yra apmokamos bet kokios sąskaitos. Technologinių sunkumų įgyvendinti tokius projektus Lietuvoje nėra, tiesiog tam reikalinga investuoti į infrastruktūrą, įrengiant naujus skaitytuvus ir sukuriant bendrą apmokėjimo sistemą”, – pasakojo informacinių technologijų ir verslo konsultacijų bendrovės ERP generalinis direktorius Markas Zbarskis.

Kaunas buvo pirmasis Lietuvos miestas, kuriame pradėjo sklandžiai veikti elektroninis bilietas. Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurta ir įdiegta miesto viešojo transporto valdymo ir apmokėjimo už keleivių pervežimą elektroninėmis priemonėmis sistema, įrengtos informacinės švieslentės viešojo transporto stotelėse, autobusuose įrengti kompiuteriai, naujos karto kasos aparatai, žymekliai, trumpojo ryšio modemai.

„Miestas visada buvo suinteresuotas plėsti e. bilieto paslaugas. Į kortelę jau integruojame atsiskaitymą už automobilio parkavimą mieste, numatoma susieti e. bilietą su Druskininkų savivaldybės e. bilietu, todėl visos papildomos naujovės yra tik sveikintinos. Neketiname sustoti ties tuo, kas jau pasiekta ir užleisti pozicijų, judame į priekį ir palaikome plėtros iniciatyvas. Jau kalbamės ir su Lietuvos krepšinio federacija dėl e. paslaugų suderinimo Europos krepšinio čempionato metu”, – kalbėjo miesto vadovas A. Kupčinskas.

UAB ERP yra viena didžiausių Lietuvos informacinių technologijų ir verslo konsultavimo įmonių. Šiuo metu bendrovė vykdo keliolika stambių verslo valdymo sistemų diegimo projektų ne tik Lietuvoje, bet ir Azijos šalyse, Gruzijoje, Baltarusijoje. Įmonė turi oficialias savo atstovybes Ukrainoje, Gruzijoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Latvijoje, Suomijoje, aktyviai dirba Estijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Kirgizijoje, kitose užsienio šalyse.

„Antigravity Ventures” yra investicinis ERP padalinys, investuojantis į naujai kuriamus verslus, naudojantis sukauptą patirtį ir partnerystes, prioritetą teikiantis inovacijų, naujųjų technologijų, programinės įrangos, komunikacijos ir sporto projektams.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: