(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Šių metų gegužės 14 dieną Kauno sporto halėje vyks Tarptautinis dziudo turnyras Vidaus reikalų ministerijos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti. Gražia tradicija tapusios varžybos pelnė pripažinimą tarp jose gausiai dalyvaujančių teisėsaugos, teisėtvarkos ir karinių struktūrų tarnautojų bei pareigūnų.

Turnyrą organizuoja Viešojo saugumo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos bendradarbiaujant su Klubu „Kario kelias“, Lietuvos dziudo federacija ir Kauno miesto savivaldybe.

Nuo 2007 metų turnyras vyksta kasmet ir šiais metais bus rengiamas jau ketvirtą kartą. Per šį laikotarpį jis sulaukė didelio pasisekimo ir susidomėjimo, pritraukė daug dalyvių bei žiūrovų. Į turnyrą pakviesta apie dvidešimt komandų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Portugalijos, Ispanijos, Ukrainos, Rumunijos, Prancūzijos ir Nyderlandų.

Planuojama sulaukti daugiau kaip 150 turnyro dalyvių. Beje, tarp jų pasirodys ir vieni tituluočiausių mūsų šalies atstovų – daugkartinis Lietuvos ir praėjusių metų Europos dziudo čempionas svorio kategorijoje iki 90 kg Karolis Bauža, Lietuvos čempionas Marius Labalaukis, daugkartinis Lietuvos čempionas ir dviejų olimpiadų dalyvis Albert Techov. Parodomąją programą atliks pasaulio čempionas Sergei Grečicho bei trečios vietos laimėtojas Viktor Tomaševič.

Varžybų programa:

8.00 – 9.00 Svėrimas visose svorio kategorijose
10.00 – 16.30 Atrankinės kovos visose svorio kategorijose
17.00 – 17.30 Varžybų atidarymas
17.30 – 21.00 Finalinės kovos visose svorio kategorijose, apdovanojimai, parodomoji programa, sveikinimai
21.00 – 22.00 Varžybų uždarymas

Vieta: Kauno Sporto Halė (Perkūno al. 5, Kaunas).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: