(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miestas nugalėjo Kauno apskrities viršininko administracijos skelbtame konkurse „Gražiausiai Kalėdoms pasipuošusi savivaldybė 2009“. Antrąją vietą užėmė Prienų, o trečiąją Jonavos rajonas.

Šventiškiausios savivaldybės buvo išrinktos susumavus Kauno apskrities interneto portalo lankytojų ir vertinimo komisijos, keliavusios po savivaldybes, balsus.

Apdovanojimus trims pirmosioms šventiškiausiai pasipuošusioms savivaldybėms Kauno apskrities viršininkė Ona Balžekienė įteiks Trijų karalių ir miestų atsisveikinimo su eglėmis švenčių metu.

Šventiškiausios savivaldybės rinkimuose komisija vertino Kalėdų egles, erdves bei detales, kuriančias šventinę nuotaiką kiekvienoje apskrities savivaldybėje. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos atsižvelgiama: estetiškumas, meniškumas, stiliaus ir įvaizdžio vientisumas ir, žinoma, išradingumas, netradiciškai panaudojant miestų erdves.

Vertinimo komisijos teigimu, visos savivaldybės Kauno apskrityje buvo pasipuošusios išradingai, bet Prienai išsiskyrė vientisai išnaudodami visą miesto erdvę, o Jonavos rajonas didelį dėmesį skyrė ne tik eglei, bet centrinių gatvių puošimui bei įvažiavimams į miestą. Daugiausiai balsų surinkęs Kauno miestas išpildė visus vertinimo kriterijus ir sukūrė novatorišką bei originalią kompoziciją, kuri puikiai derėjo prie pasakiškai papuoštos eglės.

Kauno apskrities viršininko administracijos surengtame konkurse dalyvavo Birštono, Kauno miesto, Prienų, Jonavos, Raseinių, Kėdainių ir Kauno rajonų savivaldybės.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: