Kauno miesto seniūnijoms - didesnis savarankiškumas
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Vienuolika Kaune veikiančių seniūnijų, tapusių savivaldybės administracijos filialais, įgijo teisę disponuoti savo biudžetu.
Savivaldybės administracijos struktūriniais padaliniais tapusios seniūnijos tokiu būdu įgijo daugiau savarankiškumo bei galių. Nuo šiol joms bus žymiai lengviau spręsti kiekvienai seniūnijai aktualiausias problemas.

Praėjusio Kauno miesto tarybos posėdžio metu taip pat buvo nutarta įsteigti Švietimo, kultūros ir turizmo plėtros reikalų valdybą. „Švietimui kasmet skiriama beveik pusė viso savivaldybės biudžeto lėšų, tad naujoji valdyba koordinuos su švietimu susijusių savivaldybės padalinių darbą“, – aiškino miesto meras Andrius Kupčinskas.

Kauno miesto taryba taip pat priėmė sprendimą sujungti kai kuriuos savivaldybės administracijos skyrius. Nuo gegužės mėnesio bus panaikinti Urbanistikos ir Detaliojo planavimo, Miesto įvaizdžio ir turizmo bei Kultūros, Plėtros programų ir investicijų bei Europos Sąjungos paramos ir strategijos skyriai.

Vietoj jų bus įsteigti Kultūros ir turizmo plėtros, Investicijų ir strateginio planavimo bei Urbanistikos ir detaliojo planavimo skyriai. Po reorganizacijos vietoj šešių skyrių liks trys.

„Šių skyrių veikla labai susijusi ir tai leis sumažinti biurokratiją bei greičiau priiminėti sprendimus“, – aiškino Kauno miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Nesteckis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: