© Open Culture archyvo nuotr.

Du nulis trylika, nulis penki, aštuoniolika – tai ne telefono numeris, tai Gatvės muzikos dienos data. Trečiajį gegužės šeštadienį šeštą kartą Kauno mieste vyksianti „Gatvės muzikos diena Kaune“ ir vėl apims Laisvės alėją ir senamiestį.

Šūkis „Vienu ritmu su Gatvės muzikos diena Kaune“ laikinojoje sostinėje ir vėl simbolizuos muzikos šventės esmę – visuomenės iniciatyvos jėgą. Šventės rengėjai primena, kad „Gatvės muzikos dienoje“ laukiami visi: nėra nei amžiaus limito, nei mažiau mėgstamos muzikos ar šokio stiliaus.

Taigi, nesvarbu, ar dalyvis gros fleita, ar skambins gitara, ar šoks – visi šią dieną išėję į gatvę įneš dalelę savęs į skambančio miesto idėją.

Norintys dalyvauti šventėje kviečiami registruotis internetiniame puslapyje www.gmdkaune.lt. Laisvos muzikos šventės komanda Kaune yra pasirengusi dalyviams padėti įsikurti bei rasti tinkamiausią vietą pasirodymams.

Visą dieną nuo pat 12 val. Nepriklausomybės aikštė bus perduota šokių grupėms: vienos tiesiog rengs pasirodymus, kitos kvies į šokių pamokas po atviru dangumi. Šokių kolektyvai kviečiami registruotis bendrąja tvarka.

Po pertraukos Gatvės muzikos dieną ir vėl vainikuos tradicinė „Drum2gether” improvizacija. Finalinius ritmus kurti kviečiami visi norintys: profesionalūs perkusininkai, mėgėjai ar nieko bendro su muzika neturintys žmonės, tačiau besimėgaujantys buvimo kartu dvasia.

Tie, kurie neturės mušamojo instrumento, galės tokį gauti arba pasigaminti vietoje ir prisijungti prie grojančių. „Drum2gether” startuos Nepriklausomybės aikštėje nuo 20:30 val.

Nuo 22 val. „Gatvės muzikos diena“ oficialioms užbaigtuvėms persikels į gyvos muzikos klubą „PuntoJazz palėpė“.Čia šventė tęsis iki paryčių.

„Gatvės muzikos dieną Kauno centre išgirsite visko – kiekviena šventė yra didelė, bet maloni muzikinė staigmena. Kaune daug talentingų žmonių, kuriems tiesiog reikia progos pasirodyti. O tam visai nebūtinos didelės scenos“ ,- teigė šventės Kaune koordinatorė Dovilė Butnoriūtė.

Registracija į šventę veikia svetainėjeDalyvių registracija veiks iki pat šventės, tačiau norintys patekti į spausdintą šventės programėlę turi užsiregistruoti iki gegužės 13 dienos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: