Pijaus Vėberio nuotr.

Muzikos prodiuseris Leon Somov ir dainininkė Monika Linkytė išleidžia net du naujus singlus – „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“. Muzikantai anksčiau yra bendradarbiavę ne kartą, o Leon Somov yra prodiusavęs daugelį ryškiausių Monikos Linkytės dainų.

Šią vasarą atlikėjai nusprendė grįžti prie bendrų projektų ir per trumpą laiką jau įrašė du naujus kūrinius. „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“ nuo šiandien pasiekiami visose muzikos platformose, o juos lydi ir vaizdo klipai, kuriuose nusifilmavo abu muzikantai.

MONIKA LINKYTĖ x LEON SOMOV – DŪŠIA:

Naujausias dainas Leon Somov ir Monika Linkytė taip pat nekantrauja gerbėjams pristatyti gyvai jau gruodžio 31 dieną. Naujamečiame koncerte Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre muzikantai atliks ypatingą programą, kurioje skambės ne tik „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“, bet ir anksčiau Leon Somov ir Monikos Linkytės įrašytos dainos.

„Dainos man yra pats geriausias būdas kalbėtis – tiek su savimi, tiek su visu pasauliu“, – pasakoja Monika Linkytė. „Labiausiai žaviuosi tais žmonėmis, kurie gyvena ne pagal klišę, o tiesiog yra autentiški. Man jie kelia susižavėjimą ir džiaugsmą už juos. Todėl labai norėjau parašyti kūrinį, kuris būtų tarsi priminimas: „Ei, atsipalaiduok. Svarbiausias balsas, kurį turi girdėt, esi tu. Visa kita – dzin!“ Manau, kad tai puikiai pavyko perteikti daina „Dūšia“.

Anot dainininkės, antrasis singlas „Sakai man lyk“ yra apie jausmą, kai tave priima tokį, koks ir esi, ir apie tą „magiją, kai kažkas apkabina savimi ir leidžia gyvuoti su visom patirtim, visais jausmais, visom kvailystėm ir svajonėm“. Kartu dainos „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“ viena kitą papildo ir, nors atrodo muzikaliai skirtingos, bet abi turi labai gražią vienijančią mintį – būti laisviems, būti savimi.“

MONIKA LINKYTĖ x LEON SOMOV – SAKAI MAN LYK:

Naujas dainas Leon Somov ir Monika Linkytė pristato vaizdo klipais su žodžiais (angl. lyric video). Klipe dainai „Dūšia“ atkurta scena iš dviejų draugų pokalbio senovinėje taksofono budelėje, kai pavargusi nuo savo liūdesio ir net truputį ant savęs supykusi mergina skambina geram bičiuliui, kuris išklauso ir palaiko. Muzikantų sumanymą vaizdo klipui „Dūšią“ įgyvendino Kipras Štreimikis, o klipą kūriniui „Sakai man lyk“ režisavo Elvina Navardauskaitė.

Leon Somov pasakoja, kad su Monika Linkyte juos sieja labai panašus muzikinis matymas ir abu gerai jaučia vienas kitą. Anot muzikos prodiuserio, grįžimas prie bendros kūrybos jau buvo pribrendęs, o to rezultatas ypač džiuginantis – „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“ stiprūs singlai, į kuriuos įdėta labai daug išgyvenimų, kūrybos ir jėgų.

„Po visų gyvenimo perversmų turiu daug susikaupusių patirčių ir jausmų, kuriuos noriu išreikšti pozityviai per mūsų muziką“, – atvirauja Leon Somov. „Manau, reikėjo išlaukti tokį ilgą laiką, kad galėtume vėl susitikti ir naujus darbus padaryti dar stipresnius. Turim labai gerą kūrybinę sinergiją ir jau pats laikas vėl save ir klausytojus nustebinti. Atidavėm viską, kad šios dainos atspindėtų tai, ką norime perteikti savo gerbėjams!“

Leon Somov ir Monika Linkytė turi ypač gerą bendradarbiavimo istoriją. Leon Somov prodiusavo sėkmingą debiutinį Monikos albumą „Walk with Me“, taip pat ypač daug klausytojų dėmesio sulaukusius dainininkės hitus „Po dangum“, „Šilkas“ bei kitus populiarius kūrinius.

Muzikantai pasakoja, kad susitikę studijoje tarp koncertų, visą rugpjūčio ir rugsėjo mėnesį, praleido daug laiko kurdami ir vietoj vienos dainos, įrašė daug gražių kompozicijų. Artimiausi bendri planai – Leon Somov ir Monikos Linkytės naujametis koncertas. Pasirodymas įvyks gruodžio 31 dieną Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre, kur įvyks ir koncertinė kūrinių „Dūšia“ ir „Sakai man lyk“ premjera. Bilietų prekyba į šį koncertą prasidės jau rytoj, lapkričio 18 dieną.

Kviečiam į Naujuosius metus žengti kartu. Tai bus pirmasis mūsų koncertas, tad nereikia net žadėti ir savaime aišku, jog jis tikrai bus išskirtinis”, – sako Monika Linkytė. „Planų ateičiai turim ir daugiau, bet nesinori nieko forsuoti. Viena aišku tikrai – gerbėjų mintis ir lūkesčius visada išklausom ir išklausysim. Jie yra mūsų kūrybos kapitonai!“

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: