© lnk.lt archyvo nuotr.

Birželio 3-ią, sekmadienį baigėsi grandioziškiausias visų laikų Lietuvos istorijoje muzikinis šou “Lietuvos balsas”. Jo nugalėtoja tapo niekur dainavimo nesimokiusi 25-erių metų kaunietė Julija Jegorova.

LNK muzikinio projekto superfinale sekmadienį varžėsi keturios dainininkės – Merūno Vitulskio komandos narė Giedrė Smolskaitė, Egidijaus Sipavičiaus mokinė Ieva Zasimauskaitė, Ericos ir Jurgio Didžiulių auklėtinė Berta Timinskaitė ir Violetos Tarasovienės komandos garbę gynusi Julija Jegorova. Pastarąją labiausiai ir palaikė televizijos žiūrovai, kurie ir nusprendė, kad ji verta laimėti “Lietuvos balsą”.

“Aš negaliu patikėti. Esu be galo laiminga. Tai man didžiulis laimėjimas”, – vos atsiėmusi prizą sakė Julija. Mergina pelnė sutartį su didžiausia muzikos leidybine kompanija pasaulyje “Universal Music”, taip pat kelionę į Niujorką ir bilietus į Brodvėjaus miuziklą “Mama Mia”.

Savo mokinę itin gyrė Violeta Tarasovienė. “Julija aš patikėjau antroje laidoje. Ji tikrai verta pergalės. Manau, ši dainininkė tikrai turi kuo nustebinti pasaulį. Ne kiekvienas gali šitaip gerai sudainuoti Whitney Houston dainas”, – šiltai apie J. Jegorovą kalbėjo V. Tarasovienė.

Antroje vietoje, žiūrovų sprendimu, liko Merūno mokinė Giedrė Smolskaitė. “Esu patenkinta antrąja vieta. Jos ir norėjau. Manau, žiūrovai pasirinko teisingai – Julija verta pergalės. Bet tai nereiškia, kad mano muzikinis kelias baigiasi. Aš ir toliau dainuosiu”, – sakė Giedrė.

Trumpai apie “Lietuvos balso” nugalėtoją:

Julija Vilniaus universitete baigė vokiečių filologiją. Ji muzikuoja nuo pat vaikystės. Būdama moksleivė, įsiprašė į mokyklos chorą, kuriame greitai atskleidė savo talentą. Mokytojos padedama, dalyvavo ne viename konkurse. Vienas reikšmingiausių jaunos merginos laimėjimų iki pergalės “Lietuvos balse” – 2009 metais karaokės čempionate iškovota pirmoji vieta.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: