(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Lygiai prieš metus, sausio 13 dieną, buvo įkurta organizacija, vienijanti ir jungianti biliardo sporto atstoves visoje šalyje. Tai Lietuvos moterų biliardo lyga (LMBL).

Bandydamos įrodyti, kad biliardas yra ne tik vyrų žaidimas, jos nustebino visus Lietuvos pulo žaidėjus, nuspręsdamos įkurti naują organizaciją, kuri per vienerius metus nuveikė labai daug moterų biliardo naudai.

Per gyvavimo metus LMBL suorganizavo kelis turnyrus, kurių metu buvo pasiektas naujas rekordas.  Tik merginoms skirtame biliardo turnyre  – „M8 taurė 2010”dalyvavo net 43 žaidėjos iš visos Lietuvos. Tai buvo išskirtinis turnyras, merginos ne tik žaidė mėgstamą žaidimą, bet ir dalyvavo įvairiose rungtyse, loterijoje, vaišinosi rėmėjų įsteigtais prizais, buvo apdovanotos įspūdingomis dovanomis. Šis turnyras sulaukė  gausaus rėmėjų palaikymo.

Praeitų metų rudenį merginos rinkosi į Vilniaus biliardo klubą, kur vyko pramoginis biliardo turnyras „Let’s get PRO”. Merginos ne tik kovėsi prie biliardo stalo, bet ir galėjo pamatyti valandos trukmės „trick shot“ programą, stebėti vienų geriausių Lietuvos pulo žaidėjų pasirodymą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: