(c) "Kauno Akropolio" nuotr.

Prekybos ir pramogų sostinė „Kauno Akropolis“ pradėjo leisti žurnalą „Akropolis Kaunas fashion“. Šią savaitę pasirodo pirmasis jo numeris. „Kauno gyventojai visada išsiskyrė savitu stiliumi. Kaunietės visada daug dėmesio skyrė madai. Naujajame žurnale bus pristatomos naujausios mūsų prekybos centro parduotuvių kolekcijos, leidinio viršelį visada puoš tik žymūs kauniečiai. Visos nuotraukos naujajame žurnale yra originalios, fotosesijos vykdomos mūsų prekybos centre. Drabužius, avalynę ir aksesuarus atrenka leidinio stilistė“, – sako „Kauno Akropolio“ valdytojas Vladimiras Kononenka.

Pirmojo žurnalo „Akropolis Kaunas fashion“ numerio viršelį papuošė kaunietė, pop grupės „YVA“ lyderė Natalija Zvonkė. Pasak Vladimiro Kononenkos, Natalija buvo pasirinkta neatsitiktinai. „Ji turi savitą stilių, yra viena iš garsiausių kauniečių, seka mados tendencijas ir visada atrodo puikiai“, — teigė „Kauno Akropolio“ valdytojas.

„Kvietimas tapti naujo leidinio veidu buvo netikėtas. Tačiau „Kauno Akropolis“ yra ne tik vienas mėgstamiausių prekybos centrų, bet ir turbūt gražiausias bei jaukiausias iš tų, kuriuose teko pabūvoti. Susipažinusi su leidinio stiliste ir fotosesijų planais, nutariau dalyvauti projekte, kadangi tokio lygio prekybos centrų žurnalų Lietuvoje dar nebuvo“, — teigė Natalija Zvonkė.

Žurnalo „Akropolis Kaunas fashion“ pirmajame numeryje rudens kolekcijas demonstravo pretendentė į „Mis Lietuva 2009“ titulą, dalyvaujanti „Lietuvos ryto televizijos“ realybės šou „Iššūkis- mis Lietuva“, Indrė Burlinskaitė. „Labai įdomus projektas. Pirmiausia buvo malonu dirbti su vienu geriausių Baltijos šalių fotografu Aleksejumi Belokopytovu. Tikras profesionalas. Leidinio stilistė puikiai parinko drabužius, kurie visiškai atitiko mano skonį. Manau, kad kauniečiams leidinys tikrai patiks“, — sakė Indrė Burlinskaitė.

Žurnalas „Akropolis Kaunas fashion“ yra 48 puslapių, leidžiamas :50 000 egz. tiražu kartą per mėnesį, platinamas nemokamai.

Prekybos ir pramogų sostinės „Kauno Akropolis“ bendras plotas sudaro 80.000 kv.m. (bendras statinio plotas su daugiaaukšte automobilių parkavimo aikštele – apie 140.000 kv.m.). “Kauno Akropolyje” veikia 263 operatoriai – parduotuvės, restoranai ir kavinės, laisvalaikio pramogų teikėjai ir biurai. Tarp nuomininkų yra žinomi prekių ženklai, kaip „Maxima“, „Zara“, „Apranga“, „New Yorker“, „Sportland“, „Elektromarkt“, „Čili“, „Esprit“, „S Oliver“ ir t.t. Prekybos ir pramogų centre taip pat veikia ledo arena, „Apollo“ boulingas ir „Forum Cinemas“ kino centras. 2008 metais Kauno PPC „Akropolis“ operatorių bendra apyvarta pasiekė 743,8 mln. litų. Prekybos ir pramogų sostinę “Kauno Akropolis” valdo “Resolution Property Management“.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: