© Vilmanto Ramono nuotr./KaunoZinios.lt

Praėjusių metų lapkritį tarptautinės studentų dienos proga mero pareigas išbandžiusio VDU trečiakursio Gedimino Valaičio ir Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko pasiektas susitarimas virsta realybe. Nuo kitos savaitės Kaune naktinis viešasis transportas pradės kursuoti ir naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį.

„Naktinis transportas buvo vienas iš prioritetinių klausimų man būnant laikinuoju meru. Apklausėme tūkstantį studentų ir apklausos duomenys parodė, jog didžioji dauguma studentų norėtų, jog viešasis transportas kursuoti ir naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį. Apklausa taip pat parodė, jog esamais savaitgaliniais maršrutais studentai yra labai patenkinti“, – pasakojo marketingo vadybą studijuojantis G. Valaitis.

„Prieš šešerius metus Kaune įdiegta naujovė – naktinis viešasis transportas – pasiteisino ir prigijo. Naktinis transportas naktinis iš ketvirtadienio į penktadienį – dar vienas žingsnis tobulinant miesto viešojo transporto sistemą ir pritaikant ją kauniečių poreikiams“, – pabrėžė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus atstovų, šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai, derinama elektronika ir darbo grafikai. Kauniečių patogumui naktinis viešasis transportas kiekvieną savaitgalį kursuoja jau šešerius metus. Nuo praėjusių metų pabaigos naktiniai autobusai užsuka į pačią miesto širdį – Rotušės aikštę.

Naktiniai 13N ir 14N maršrutų troleibusai ir 37N maršruto autobusai Kaune važiuoja naktimis iš penktadienio į šeštadienį ir iš šeštadienio į sekmadienį. Svarbiausių miesto renginių ir švenčių metu maršrutai yra keičiami ir pratęsiami iki tos vietos, kur vyksta renginiai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: