KaunoZinios.lt nuotr.

Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijoje ketvirtadienį surengtas susitikimas su vienu iš kandidatų į Lietuvos prezidentus Eduardu Vaitkumi sukėlė šios ugdymo įstaigos moksleivių pasipiktinimą.

Kaip pranešė portalas „Kas vyksta Kaune“, gimnazijos moksleiviai prieš susitikimą su E. Vaitkumi mokyklos erdvėse iškabino nuotraukas, kuriose kartu vaizduojami E. Vaitkus ir V. Putinas, taip pat plakatus su tokiais klausimais, kaip „Kodėl esate čia, o ne pergalės parade, Vaitkau”, „Krymas – Ruzzijos, Vilnius – Lenkijos?“, „Koks putkos bandelių skonis?“.

Kaip portalą informavo gimnazijos administracijos atstovai, kandidato susitikimas su vaikais nebuvo susijęs. Pasak jų, susitikimui tebuvo išnuomota mokyklos salė, kuria naudotis gali visi norintieji.

Eltai penktadienį susisiekus su J. Basanavičiaus gimnazijos direktore Sandra Palšauskiene, ši šurmulį mokykloje sukėlusio įvykio nekomentavo.

„Nepakomentuosiu, nes nebuvau, nemačiau ir leidimo iš savivaldybės neturiu. Atvirai sakau, neturiu komentarų ir visai nenorėčiau komentuoti“, – sakė ji.

Susiekus su kandidatu į prezidentus Eduardu Vaitkumi, šis pakomentavo situaciją.

„Mokykloje yra kažkokios problemos, mokykloje nepasidalina kažkokių bandelių su kažkokiu putkos ar iš putkos ir panašiai, mokytojai ir mokyklos direktorius turbūt žino problemą ir aš mokyklos problemos nesprendžiu. Aš atvažiavau į susitikimą dviem valandos su gyventojais. Kad vaikai sudalyvavo, tai labai gerai. Jie paklausė mandagiai ar galėtų dalyvauti. Paklausė ar galės užduoti klausimus. Taip, su mielu noru užduokit klausimus. Ir jie iš lapuko skaitė kiekvieną žodį. Kad jie turėjo kažkokią išankstinę nuomonę? Tai ką darysim. Aš manau, kad viskas praėjo gerai ir konflikto nemačiau“, – pasako jis.

ELTA primena, kad jau sekmadienį vyks pagrindinė šalies prezidento rinkimų diena.

Dėl šalies vadovo posto varžosi 8 kandidatai – antrosios kadencijos siekiantis Gitanas Nausėda, konservatorių keliama premjerė Ingrida Šimonytė, Laisvės partijos atstovas, buvęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas, savarankiškai išsikėlę Ignas Vėgėlė bei Eduardas Vaitkus, partijos „Nemuno aušra“ įkūrėjas Remigijus Žemaitaitis, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ keliamas Giedrimas Jeglinskas ir Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis.

ELTA

Rekomenduojame

Naujienų agentūros ELTA informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "NAUJIENŲ AGENTŪRA ELTA" sutikimo draudžiama.
 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: