© Andriaus Lelkaičio nuotr.

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė vėl nesusivaldė. 

Pritrūkus rezonansinių teisminių bylų naudingų jos reitingų aukštinimui, nusprendė šį kartą kištis į rinkiminę kampaniją. Nors prisiekė  „ant Konstitucijos“  būti teisinga visiems. Nuo šiolei mūsų prezidentė nurodinės už ką varguoliai rinkėjai turėtų balsuoti. Arba nebalsuoti.  Likus tik kelioms dienoms iki rinkimų. Kažkaip maniau, kad gyvename Lietuvoje, ne Baltarusijoje. Bet, kas gali žinoti, gal sapnuoju…

Juk tokių pasimetusių, nežinančių už ką balsuoti  avelių Lietuvoje tik 30 procentų,  todėl kažkam ir reikia nurodyti jiems teisingą politiką ir neteisingą politiką.

Mat prezidentė, supratusi, kad jos pastangomis  sukurta gatvinė violetinių hidra į Seimą, (kaip jos paraminė partija pagal kaimyno V. Putino modelį), niekaip nepateks, tikriausiai sumanė  staigiai susirasti pakaitalą. Kas tai turėtų būti?

Turėtume jau greitai sulaukti išaiškinimo. Visuomet anksčiau ar vėliau jis paaiškėja. Bent dabar jau aišku, kad Lietuvoje kažkas su polytiniu klimaksu kažkas negerai.  Ar su politiniu klimatu? Per ilgai gyvenau Švedijoje, tad man žodžiai, kaip ir pačios prezidentės jai susinervinus,  painiojasi. Būsiu dėkingas skaitytojui už lietuvių kalbos pamokas.

Originalus įrašas tinklaraštyje Vinokuras.lt

Šis tekstas publikuotas bendradarbiaujant su Arkadijumi Vinokuru

 

Taip pat skaitykite: