(c) LFF.lt archyvo nuotr.

Lietuvos futbolo sirgaliai ir specialistai vėl galės rinkti geriausius metų futbolininkus ir trenerius – prasidėjo tradiciniai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) geriausiųjų rinkimai.

Jau 46-ąjį kartą bus išrinktas apskritai geriausias Lietuvos futbolininkas, o 19-ąjį – geriausias Lietuvoje žaidžiantis futbolininkas. Trečią kartą bus pagerbti ir geriausias Lietuvoje rungtyniaujantis jaunas žaidėjas bei treneris.

„Geriausiųjų rinkimai – tai futbolo kultūros dalis ir ilgametė tradicija, be kurios neįsivaizduojama sezono Lietuvoje finišas. Futbolo žiūrovams tai galimybė pareikšti savo nuomonę apie geriausius, o žaidėjams – jų atlikto darbo įvertinimas. Malonu, kad galime pratęsti futbolo patriarchu vadinamo Stasio Paberžio pradėtą veiklą“, – sakė ilgametis rinkimų organizatorius, LFF varžybų vykdymo vadybininkas Romas Pikčilingis.

Geriausias Lietuvos futbolininkas renkamas jau keturis dešimtmečius – nuo 1965-ųjų, geriausias šalies čempionato žaidėjas – nuo 1992-ųjų. Pernai laureatais tapo atitinkamai Marius Stankevičius ir Valdas Trakys. Geriausio jauno žaidėjo ir trenerio prizai atiteko atitinkamai Vytautui Černiauskui ir Virginijui Liubšiui.

Laureatus beveik dvi savaites galės rinkti ne tik ekspertai, bet ir kiekvienas futbolo mėgėjas. Jų balsai bus įvertinti vienodai proporcingai. Balsuoti galima oficialioje Lietuvos futbolo federacijos svetainėje www.LFF.lt.

Paskelbti geriausiųjų rinkimų rezultatus ir apdovanoti laureatus planuojama per lapkričio 21 dieną vyksiančią Lietuvos futbolo sezono uždarymo šventę.

LFF informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: