© Wikimedia Commons archyvo nuotr

Kritikuoti nebijantis roko muzikos veteranas Rogeris Watersas (Rodžeris Vatersas) išreiškė susirūpinimą, kad Hillary Clinton yra per daug karinga, todėl laimėjusi prezidento rinkimus galėtų panaudoti branduolinį ginklą.

Grupės “Pink Floyd” žvaigždė sakė, kad palaiko liberalų maištininką Bernie Sandersą (Bernį Sandersą), kuris varžosi su H.Clinton dėl teisės būti demokratų kandidatu prezidento rinkimuose.

“Aš siaubingai nerimauju, kad ji gali tapti pirma moterimi prezidente (tik) tam, kad ant ko nors numestų suš**ą atominę bombą”, – sakė R.Watersas žurnalui “Rolling Stone”, kurio naujausias numeris išėjo pirmadienį.

“Ji turi kažko baisiai karingo”, – sakė muzikantas.

Tačiau, anot jo, H.Clinton būtų “gerokai gerokai” geresnė pretendentė į prezidentus nei respublikonų pretendentai.

Neseniai naują filmo “Siena” (The Wall) versiją išleidęs R.Watersas gyvena Niujorke, tačiau turi Britanijos pilietybę ir negali dalyvauti rinkimuose.

Sakoma, kad H.Clinton aktyviau pasisako už karines operacijas nei dabartinis prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama), ypač Sirijoje.

Buvusią valstybės sekretorę palaiko daugybė žvaigždžių, tarp jų popmuzikos karalienė Katy Perry (Keiti Peri), dainavusi jai šį šeštadienį, o B.Sandersą palaiko kantri ir indi roko muzikos veteranai.

R.Waters garsėja Izraelio vyriausybės kritika dėl jos elgesio su palestiniečiais, todėl dažnai yra kritikuojamas žydų valstybės gynėjų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: