Organizatorių archyvo nuotr.

UAB „Sigvi” – tai patyrusi automobilių nuomos įmonė. Automobilių nuomos srityje žinias sukaupusi kompanija siūlo įvairius automobilių dalijimosi variantus, įskaitant trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos paslaugas. SIGVI misija – suteikti klientams patogų ir prieinamą būdą naudotis automobiliais. Įmonė siekia tapti pirmaujančia automobilių nuomos ir dalijimosi paslaugų įmone Lietuvoje.

Be įprastos automobilių nuomos, SIGVI suteikia galimybę užsidirbti papildomų pinigų iš savo automobilio be pastangų. Tai puiki galimybė generuoti papildomas pasyvias pajamas.

SIGVI sukūrė modernią ir inovatyvią automobilių dalinimosi platformą, kuri prisideda prie transporto sektoriaus tvarumo, ekonominio efektyvumo ir bendruomeniškumo. Ši platforma ne tik suteikia puikias galimybes uždirbti iš savo automobilio, bet ir pasižymi šiuolaikinėmis technologijomis, kurios palengvina automobilio nuomos procesą ir padaro jį saugesniu bei patogesniu visiems dalyviams.

SIGVI automobilių nuoma

SIGVI teikia patogias ir modernias paslaugas, kuri prieinama per įprastą kompiuterio naršyklę arba jūsų mobilųjį telefoną. Norėdami užsisakyti automobilį, tiesiog pagal norimą datą ir laiką pasirinkite laisvą automobilį. Tai leidžia lengvai planuoti keliones ir pasinaudoti paslaugomis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Sistemos naudojimas paprastas ir patogus.

Vienas iš SIGVI siūlomų privalumų, kuris išties praverčia kasdieniame gyvenime – automobilio atrakinimas tiesiogiai per mobilųjį telefoną. Atvykus į vietą, galite tiesiog automobilį atrakinti telefonu, rasti raktelius viduje ir pradėti kelionę. Tai itin efektyvu ir patogu, suteikiant naudotojui daugiau laisvės ir paprastumo nuomojantis automobilį.

UAB SIGVI automobilių parke yra skirtingų modelių automobilių, o nuomos kainos prasideda nuo 7 eurų per dieną. Nuomos kainos priklauso nuo automobilio tipo, nuomos laikotarpio ir užsakytų papildomų paslaugų. Automobilių nuomos laikotarpiai gali būti nuo vienos valandos iki kelių savaičių ar mėnesių.

Kaune SIGVI automobilius galima rasti adresu Savanorių prospektas 255, daugeliui žinoma kaip “Žaliakalnis”. Ši lokacija yra strategiškai patogioje vietoje Kauno mieste, netoli pagrindinių transporto arterijų ir reikiamų paslaugų. Tai reiškia, kad naudotojai gali lengvai pasiekti aikštelę ir greitai pradėti savo kelionę arba saugiai palikti automobilį.

SIGVI siūlo klientų aptarnavimą ištisą parą, septynias dienas per savaitę! Toks klientų aptarnavimo paslaugos lankstumas gali būti labai naudingas, ypač jei klientai susiduria su neatidėliotinais klausimais ar problemomis, kurias reikia greitai išspręsti.

Įdarbinkite savo automobilį su SIGVI

SIGVI leidžia asmenims įdarbinti savo automobilį. Tai suteikia galimybę turintiems automobilį jį išnuomoti kitiems, kurie automobilio neturi arba nori laikinai naudoti kitą transporto priemonę. Įdarbinti savo automobilius gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Sigvi suteikia pilną paslaugų paketą todėl savininkui nereiks ieškoti nuomininkų ar tartis su jais – platformos operatoriai pasirūpina visais administraciniais reikalais.

Automobilio perdavimas SIGVI komandai yra patogus ir greitas procesas.

  • Susisiekiate su SIGVI komanda per platformos tinklalapį arba mobiliosios programėlės aplikaciją.
  • Po informacijos pateikimo, SIGVI komanda įvertina jūsų automobilio vertę ir pasiūlo preliminaraus uždarbio pasiūlymą.
  • Jei esate patenkintas preliminariu pasiūlymu, SIGVI pateikia jums sutartį susipažinimui. Ši sutartis detalizuotai aprašo visas svarbias sąlygas, taisykles ir teises, susijusias su automobilio dalinimosi procesu per SIGVI.
  • Susitariate dėl tinkamo laiko ir vietos, kur pristatysite arba kur atiduosite automobilį.
  • Po sutarties pasirašymo daugiau niekuo rūpintis nebereikia. Tiesiogn gaunate pranešimus apie automobilio darbą ir laukiate ataskaitos mėnesio.

Kodėl verta patikėti savo automobilį SIGVI?

SIGVI yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogaus, prieinamo ir šiuolaikiško būdo uždirbti pajamų iš turimo atliekamo automobilio.

  • SIGVI atsakinga už automobilių reklamą ir automobilio nuomos pasiūlymų skelbimą. Tai leidžia nuomininkams lengvai rasti tinkamą automobilį ir nuomos pasiūlymą, o automobilių savininkams nesirūpinti jokiais reklamų ar skelbimų klausimais.
  • SIGVI atsakinga už automobilio techninę būklę. Tai reiškia, kad automobilis yra patikrintas, prižiūrimas ir priežiūros darbai yra atliekami reguliariai, užtikrinant saugų ir efektyvų naudojimą.
  • SIGVI naudoja stebėjimo ir valdymo sistemas, kurios padeda užtikrinti saugią automobilio eksploataciją bei suteikia galimybę sekti transporto priemonės buvimo vietą.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: