"Dakh Daughters" archyvo nuotr.

Dakh Daughters Band – tai, septynių charizmatiškų merginų grupė iš Ukrainos. Grupės narės savo sėkmingą karjerą pradėjo nuo 2012-ųjų metų, kai rugpjūčio mėnesį pasirodė viename iš žinomiausių Ukrainos festivalių Gogolfest, o visai neseniai savo pasirodymais grupė išreiškė palaikymą protestams Maidano aikštėje.

Teatralinė-muzikinė grupė, savo pasirodymus atliekanti taip vadinamu „freak cabaret“ žanru, kaskart užburia savo klausytojus neįprastais performansais. Kiekvienas šios grupės pasirodymas, tai tarsi trumpa spektaklio ištrauka, mat pačios grupės narės yra profesionalios aktorės. Dakh Daughters Band yra tiesiogiai susijusios su Kijevo teatru „Dah“, kurio vadovas Vladislavas Trockis, pats prodiusuoja bei kuria grupei teatrališkumu dvelkiančius pasirodymus.

Ši grupė yra išties unikali ir gali didžiuotis savo subtilumu, pradedant įspūdingais kostiumais, išraiškingais grimais, baigiant skirtingų instrumentų gausa. Avangardiškumu pasižyminčios merginos, naudoja kontrabosą, fortepijoną, violančelę, gitarą, smuiką ir begalę kitų. Atlikėjų sodrūs balsų tonai, susilieję su skirtingų instrumentų atliekama muzika, sukuria nepaprastą nuotaiką ir palieka neišdildomą įspūdį.

„Rozy/Donbass“ – taip vadinasi vienas populiariausių grupės kūrinių, susilaukęs begalės peržiūrų internetinėje svetainėje Youtube. Jame grupė atlieka vieną iš Šekspyro sonetų, įpindamos ukrainietiškų liaudies dainų motyvus. Kaip įprasta, viskas atlikta labai teatralizuotai, visas pasirodymas trykšta emocijomis bei išreikšmingumu.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: