Kino filmo "Singham" kadras

Tie kas nesate Bolivudo aistruoliai, ar net nesate girdėję apie šią kino industriją, štai ką turėtumėte žinoti. Bolivudas – tai pravardė, kuria apibūdinama hindi kalba kuriamų filmų industrija.

Pavadinimas kilo iš Bombay (senasis Mumbai pavadinimas) ir Holivudo, amerikietiško kino industrijos centro. Gaila, bet Bolivudas kaip fizinė vieta neegzistuoja. Daugelis mano, kad toks pavadinimas verčia žmones manyti, kad ši industrija yra tik neturtingas Holivudo pusbrolis. Ir tikriausiai jie teisūs, kadangi Indija turi išties gerų filmų, kurie tikrai neatitinka šio termino stereotipų.

Nors Bolivudas sukuria apie 800-900 filmų per metus (du kartus daugiau nei Holivudas), tai tik vienas iš Indijos kino centrų, ir hindi kalba yra tik viena iš 22 oficialių Indų kalbų.

Tai kas vyksta ekrane net ir ne iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti absoliučiai absurdiška. Tiesą sakant, šios scenos neįtikėtinas Bolivudo filmų kūrybiškumo apraiškos srautas, jam nei motais kvaili fizikos dėsniai.

Gamindamas šimtus filmų per metus, Bolivudas nesivargina dėl tokių dalykų, kaip logika. Tai tikras pramoginis hardcore!

Jūsų dėmesiui Indijos kino perlai – dešimties įdomiausių kovinių Bolivudo filmų scenų rinkinys.

Ir būtinai pažiūrėkite vaizdo klipus, pažadame nepasigailėsite!

10.

9.

8.

7.

6.

5.

Žodis „Baahubali“ indų kalba reiškia „stiprus vyras“. Praėjus dienai po filmo pasirodymo kino teatruose Telugu ir keliomis kitomis Indijos kalbomis, jis iš karto sulaukė milžiniško publikos ir kritikų susidomėjimo. Filmo statymas užtruko gan ilgai – režisierius ir aktoriai prie brangaus kūrinio plušėjo beveik trejus metus. Vien filmavimo aikštelių statymas užtruko 200 dienų ir apėmė maždaug 200 akrų plotą. Negana to, filmuojama buvo įvairiausiose vietose: Bulgarijos kalnuose, Mahabaleshwar miškuose vakarų Indijoje, o miesto scenos buvo filmuotos Indijos pietuose. Filmo siužetas sukasi apie kūdikį, kurį valstiečiai randa upėje stebuklingai išgyvenusį. Valstiečiai nusprendžią vaiką auginti kaip savo. Pavadintas Šiva, berniukas auga guvus ir mėgstantis nuotykius iki tol, kol jo paslaptinga praeitis ima aiškėti. Pasirodo, kad Šiva yra karališkos kraujo, ir būsimasis Mahishmati karalystės sosto įpėdinis. Kaip kilnaus karaliaus Amarendra Baahubali ir karalienės Devasenos sūnus, jis privalo pasipriešinti piktajam karaliui Bhallala Deva, kuris užgrobė jo tėvų karalystę ir kankina nelaisvėje laikomus karalių ir karalienę. Pažiūrėkite video, bus tikra atgaiva akims!

4.

Niekada nejuokaukite su indų policininku. Niekada!

3.

Antros „Baahubali“ filmo dalies siužetas pratęsia pirmoje dalyje prasidėjusią istoriją ir atsako į pirmoje dalyje užduotus ir neatsakytus klausimus. Tačiau ši dalis galėtų būti laikoma tarsi pirmosios dalies priešistore, nes siužetas taip pat pasakoja apie Baahubali tėvo kilmę ir jo meilės istoriją su karaliene Devasena. Filmo siužetas paprastas ir, kaip ir pirmoje dalyje, pabaigoje gėris galų gale visada nugali blogį. Žiūrint šį filmą darosi kiek juokinga: atrodo, kad režisierius savęs nuolat klausė, ko gi jis negali pridaryti už filmo statymui skirtus pinigus.

2.

Kaip manote kuris Terminatorius kietesnis Holivudo ar Bolivudo? Spėkite dar kartą.

1.

„Baahubali 2“ perpildytas visokiausių žanrų: nuo veiksmo iki miuziklo, nuo meilės istorijos iki epinio mūšio tarp gėrio ir blogio. Tačiau, kaip ir kiekvienas blokbusteris, jis turi pagrindinius komponentus populiarumo recepte – herojų, piktadarį, kovų, keletą dainų, o svarbiausia –įspūdinga finaline kova.

Taip pat skaitykite: TOP 10 visų laikų geriausių komedijų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: