Unusual Projects kviečia į seminarą:

Lapkričio 17 d., 17 valandą, ISM vadybos ir ekonomikos universitete vyks praktinis seminaras, kurio dalyviai bus kviečiami įsigilinti į save, išsiaiškinti savo tikslus ir svajones bei žengti pirmąjį žingsnį jų išpildymo link.

„Ateitis buvo, yra ir bus. Kodėl reikia dėl jos jaudintis? Ar jaudulys kažką pakeičia? M. Ghandi savo laiku labai teisingai pasakė: būk pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje. Ne jaudinkis dėl pokyčių, o būk juo!“, – sako seminarą bei praktinius užsiėmimus vesiantis lektorius Darius Ražauskas.

Savarankiškai žmonių mokymu, vedų analize užsiimantis vyriškis sako, jog svarbiausia gyvenime – jaustis laimingu žmogumi. Tam įtakos turi ne tik mūsų šeima, draugai, aplinkiniai žmonės, veikla, kuria užsiimame, bet svarbiausia, mūsų požiūris į gyvenimą – „Žmogus arba turi problemų, arba ne. Viskas priklauso nuo vidinės sąmonės būsenos – problemos vienam gali tapti pasaulio pabaiga, kitam tik įdomiu iššūkiu ir proga pasitikrinti savo jėgas.“

Seminaro „Svajonių išsipildymo link“ tikslas – paskatinti jaunus žmones siekti užsibrėžtų tikslų, nebijoti peržengti komforto zonos ribas. Šis renginys skirtas Tarptautinės studentų dienos paminėjimui – kartu su organizacija I Seek More ruošiamos paskaitos, naudingos ne tik esamiems, bet ir būsimiems studentams.

Registracija į renginį pateikiama puslapyje: http://unusual-projects.lt/kup.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: