Organizatorių archyvo nuotr.

Penktadienį Vilniuje Credit24 arenoje prie balto tilto startuoja Rytų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) I-asis etapas.

Jame dalyvauja 18 pajėgiausių regiono duetų iš Latvijos, Rusijos, Estijos, Azerbaidžano, Baltarusijos ir Ukrainos. Lietuvai atstovauja 8 geriausios šalies komandos. Pagrindinės šeimininkų viltys siejamos su 2011-ųjų metų Europos čempionėmis Ieva Dumbauskaite ir Monika Povilaityte.

„Pasirengimo etapas jau baigtas, sudalyvavome nemažai varžybų ir artėjant svarbiausiems sezono startams tikimės, kad merginos savo žiūrovų akivaizdoje demonstruos gerą žaidimą. Keli sėkmingi pasirodymai Vokietijos (5 vieta) ir Latvijos (1 vieta) čempionatuose rodo, kad esame neblogos sportinės formos ir iki mus, trenerius, tenkinančio lygio šiais metais trūksta labai nedaug. Turime išspręsti kelis psichologinius niuansus, išmokti nusiteikti varžyboms ir realizuoti visą tą potencialą, kurį turi Ieva su Monika. Šis turnyras vyksta Vilniuje, tad tikimės kad daug miestelėnų ir svečių atvyks pamatyti, kokio aukšto lygio tinklinis yra Lietuvoje ir koks gražus šis sportas apskritai“, – pasakojo I. Dumbauskaitės ir Povilaitytės treneris ir Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas.

Į Vilniuje vykstantį Rytų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionatą atvyko daug tituluotų atlečių: 2009-ųjų metų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionės latvės Inguna Minusa ir Inese Jursone, kelialapius į Londoną jau turinčios rusės Aleksandra Moiseeva ir Ekaterina Syrtseva, bei 2011-ųjų metų EEVZA čempionės Kadri Puri ir Maarja Kerner iš Estijos.

Varžybų tvarkaraštis:

Penktadienis – 12.30-19.00

Šeštadienis – 12.30-19.00

Sekmadienis – 11.30 – 16.30

Visas tris dienas čempionato organizatoriai Credit24 arenoje laisvose aikštelėse tinklinio mėgėjams leis sportuoti, o aktyviausiems sirgaliams bus įteikti specialūs prizai su čempionato simbolika.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: