Organizatorių archyvo nuotr.

Kovo 2 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje žurnalistas Dovydas Pancerovas pristatys debiutinę knygą „Kiborgų žemė“.

Ši knyga – portalo 15min inicijuoto socialinio projekto dalis. Savo pirmojoje knygoje „Kiborgų žemė“ D. Pancerovas atvirai pasakoja apie keliones į frontą rytinėje Ukrainoje, apie ten užklupusius pavojus ir išgyvenimus. Autorius atskleidžia ir savo vidinę kelionę – nuo karo romantizavimo iki suvokimo, kad didvyriškos fronto istorijos kuriamos ant žmogiškumo palaikų.

Visas šios knygos pelnas bus skirtas Lietuvos kariuomenei, konkrečiai – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajam pėstininkų batalionui. Šis Tauragės rajono Sakalinės miškuose įsikūręs batalionas – vienas atokiausių ir labiausiai atskirtų nuo civilinės aplinkos. Jame privalomąją karo tarnybą gali atlikti iki 600 šauktinių, taip pat tarnauja apie 400 profesinės tarnybos karių.

Portalas 15min kartu su partneriais šio projekto lėšomis įsipareigoja batalione įrengti dvi šiuolaikiškas laisvalaikio-edukacines erdves. Jos užtikrins visavertį savo pilietinę pareigą garbingai atliekančių Lietuvos šauktinių ir šalies gynybai pasirengusių profesinės tarnybos karių laisvalaikį bei švietimą.

Knygos pristatymas vyks kovo 2 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus Didžiojoje salėje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: