Artėja Joninės, tad Kaune ir Kauno rajone nestigs šventinių renginių. Miesto gyventojus ir svečius susiburti kvies ne tik tradiciniai koncertai Kauno erdvėse po atviru dangumi, bet ir ekstremalios pramogos. Pasirinkti tikrai bus iš ko.

  • Joninių išvakarėse (birželio 23d. vakarą) prie Kauno pilies vyks nemokamas koncertas su populiarių pasaulio hitų programa. Renginio vedėjas Edvinas Vadoklis. Miestiečių lauks Joninių laužas, žolynai, vainikų pynimai ir kitos pramogos.

  • Norinčius pasilinksminti Joninių išvakarėse suburs Jonų respublika vadinama Jonava. Čia vyks koncertas, kuriame dalyvaus „Daddy was a Milkman“ bei grupė „120“. Renginio dalyvių taip pat lauks šokantys fontanai, fejerverkai, amatų ir prekybos mugė, Jonavos kolektyvų palydėtuvės į Dainų šventę ir Jonų respublikos sveikinimai.

  • Joninių dieną teatro mėgėjus sukvies Lietuvos liaudies ir buities muziejus Rumšiškėse. Čia bus rodomas spektaklis „Kas apsakys tas Dzūkų linksmybes?“. Čia susirinkusiųjų taip pat lauks ir kitos linksmybės: jodinėjimas, tradicinė paparčio žiedo paieška, žaidimai ir šokiai.

Jonines Kaune

  • Drifto mėgėjus suburs Kačerginės Nemuno žiede vyksiantis drifto festivalis Drift Show Fest. Žiūrovai galės išvysti įspūdingus drifto komandų pasirodymus.

  • Istorijos gerbėjus birželio 23-iosios vakarą suburs „Parako“ atidarymas. Tai betoninis sandėlys, kuris priklauso sandėlių kompleksui statytam Kauno tvirtovės poreikiams. Susirinkusiųjų laukia filmų peržiūros, ritualai ir siurprizai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: