Organizatorių archyvo nuotr.

Rugsėjo 22 d. 17.30 val. Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje (Laisvės al. 57) atidaromas „Literatūros palėpės“ klubo sezonas. Vakaro svečias – VDU Psichologijos katedros dėstytojas Visvaldas Legkauskas.

Renginio metu bus pristatoma autoriaus knyga „Vaiko ir paauglio psichologija“, vyks protmūšis, kurio metu atsiskleis literatūros ir psichologijos paslaptys, sužinosime, kaip atskirti Freudą nuo Jungo ir kuo džentelmeno psichologija skiriasi nuo tikros damos.

Daugiau apie knygą „Vaiko ir paauglio psichologija“:

Vaikai yra nuostabiausia, ką turime. Nors jiems norime visko, kas geriausia, vaikų ugdymo kelias retai būna rožėmis klotas. Naujosios doc. dr. Visvaldo Legkausko knygos paskirtis – padėti su vaikais dirbantiems specialistams ir tėvams suprasti pagrindinius vaikų ir paauglių psichologinės raidos ypatumus.

Knygoje apžvelgiami naujausi psichologijos tyrimų duomenys aktualiausiomis šiandienos temomis, įskaitant televizijos ir kompiuterinių žaidimų poveikį vaikui, vaiko mokymąsi elgtis su pinigais, mokymosi motyvacijos formavimą, paauglystėje vykstančius mąstymo pokyčius ir gerų santykių su tėvais išsaugojimo prielaidas. Naujausių tyrimų metu surinktos žinios pateikiamos taip, kad skaitytojas galėtų suprasti psichologinės raidos procesus ir gautas žinias pritaikyti praktikoje.

Registracija: literaturos.palepe@gmail.com. arba tel. 222357 (protmūšio komandos 2-6 nariai, dalyvių amžius neribojamas). Laimėtojų laukia prizai ir siurprizai!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: