Organizatorių archyvo nuotr.

Birželio 30 d. – liepos 2 d. Kaune vyksiančiose X Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse visi norintys gali dalyvauti ne tik kaip sportininkai. Žaidynių rengėjai kviečia prisidėti prie renginio tampant jo savanoriais.

Žaidynių metu savanoriai galės prisidėti prie renginio organizacijos: padėti rengiant varžybas, atidarymą, šventinę vakaronę, tradicinį Pasaulio lietuvių sporto forumą, organizuojant maitinimą, transporto sistemos darbą, atliekant darbus akreditacijos centre, informuojant dalyvius, žiniasklaidą.

„Tai yra puiki galimybę prasmingai praleisti laisvalaikį ir tuo pačiu įgyti vertingos patirties, užmegzti naujų pažinčių“, – sakė žaidynes rengiančios Lietuvos sporto federacijų sąjungos generalinė sekretorė Agnė Vanagienė.

Pasaulio lietuvių sporto varžybos su pertraukomis vyksta nuo 1938 metų, kai taip pat Kaune buvo surengta pirmoji Lietuvos tautinė olimpiada. Pirmosios Pasaulio lietuvių sporto žaidynės buvo surengtos 1978 m., kai po planetą išsibarstę lietuviai susirinko pasivaržyti Toronte (Kanada). 1983-aisiais žaidynės buvo surengtos Čikagoje (JAV), 1988-aisiais – Adelaidėje (Australija), o nuo 1991-ųjų rengiamos Lietuvoje.

Šiemet gimtinėje susirinkę lietuviai varžysis 20 sporto šakų varžybose: badmintono, boulingo, futbolo, golfo, jėgos trikovės, kalnų slidinėjimo (vyks Druskininkuose), keliautojų sporto, krepšinio, ledo ritulio, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto, plaukimo, smiginio, sportinės žūklės, stalo teniso, šachmatų, šaudymo, šaudymo iš lanko, teniso ir tinklinio.

Savanorių registraciją vykdo „Sporto savanorių sąjunga“, registracija vyks iki birželio 1 d.

Visi norintys tapti Pasaulio lietuvių sporto žaidynių savanoriais turi užpildyti anketą, kurią galima rasti štai čia.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: