Vos prieš kelias dienas sutartį su ŪBIG valdomo Kauno „Žalgirio“ klubu sudaręs Mirza Begičius – jau Lietuvoje. Pirmadienį specialioje spaudos konferencijoje „Žalgirio“ naujokui buvo įteikti ir marškinėliai, pažymėti 15 numeriu.

„Man yra didelė garbė yra žaisti komandoje, turinčioje tokias gilias tradicijas“, – sakė M.Begičius.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo generalinis direktorius Paulius Motiejūnas džiaugėsi, kad artėjama prie komandos komplektavimo pabaigos.

„Pristatydami M.Begičių, galime patvirtinti, kad įsigijome tokį žaidėją, kokio ir norėjome. Jau esame minėję, kad mūsų vizija yra surinkti jauną, ambicingą ir perspektyvią komandą. Mirza atitinka visus šiuos kriterijus, tačiau svarbiausia, kad jis turi ir patirties Eurolygoje“, – naujoko galimybėmis neabejojo P.Motiejūnas.

Iškart po spaudos konferencijos M.Begičius išvyko į Palangą, kur prisijungs prie treniruočių stovykloje dirbančių žalgiriečių.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: