“HBO” startuoja automatinę tiesioginio transliavimo paslaugą dar septyniose Europos valstybėse

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-12-01 08:15

Spausdinti | Komentarai

HBO serialo "Game of Thrones" kadras

“Mes skatiname vis daugiau mūsų klientų tapti „HBO“ prenumeratoriais”, – sako “HBO Europe” generalinis direktorius, kadangi šia paslauga dabar galės naudotis Bulgarija, Slovėnija, Kroatija, Serbija, Juodkalnija, Makedonija, bei Bosnija ir Hercegovina.

“HBO” plečia savarankišką, arba kitaip sakant, tiesioginę vartotojui transliacijos vaizdo paslaugą, dar septyniose Centrinės Europos šalyse.

Žiūrovai Bulgarijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Serbijoje, Juodkalnijoje, Makedonijoje ir Bosnijoje ir Hercegovinoje gavo iesioginę prieigą prie “HBO Go”.

HBO“ šį žingsnį žengė po to, kai prieš dvi savaites transliavimasbuvo pradėtas Vengrijoje, Rumunijoje, Čekijoje ir Slovakijoje.

“HBO Go” savo prenumeratoriams siūlo visą “HBO” originalių serijų biblioteką – kartu su “HBO Europe” vietiniu mastu sukurtomis dramomis, dokumentiniais filmais, ir kviečia mėgautis geriausių, populiarių televizijos paslaugų turiniu.

Suteikiant prieigą internetu, “HBO Go” leidžia abonentams mėgautis originaliausiu turiniu, įskaitant „Sostų karus“, „Vakarų pasaulį“, „Silicio slėnį“, kartu su kitais populiariais ir klasikiniais serialais kaip „Seksas ir miestas“, „Sopranai: mafijos kronika“ ir „Blakė“. Prenumeratoriams taip pat bus suteikta prieigą prie “HBO Europe” vietinių programų, pavyzdžiui, „Šešėliai“ (Rumunija), „Degantis krūmas“ (Čekijos Respublika), „Gauja“ (Lenkija) ir „Auksinis gyvenimas“ (Vengrija).

Ši paslauga bus prieinama per įvairius įrenginius, kurie turi prieigą prie interneto, įskaitant kompiuterius, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius televizorius.

Hervas Payan, “HBO Europe” generalinis direktorius, sakė: “Atsižvelgiant „HBO GO“ plėtrą dar septyniose papildomose teritorijose, mes skatiname vis daugiau klientų tapti HBO prenumeratoriais”.

Taip pat skaitykite: Visos 150 966 mirtys seriale „Sostų karai” per 21 minutę [VIDEO] (N-18)

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt