„Drąsa yra tavo vedlys, o ne baimė“,  – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gimę tą pačią dieną“ trečiadienį prisiminimais dalinsis žinomas atlikėjas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis.

 „Labai myliu Lietuvą ir čia gyventi man yra geriausia. Sakau labai nuoširdžiai, nes teko nemažai pabūti kažkur kitur –  kur palmės ir baltas smėlis, ir šiltas oras. Taip, norisi ten pabūti, ten taip gera, atsipalaiduoji, bet tuo pačiu iš šono pamatai, ką norėtum pakoreguoti čia, Lietuvoje – pakeisti, papildyti, patobulinti. Į savo gyvenimą iš šono pasižiūrėti visada labai smagu. Todėl užtikrinu – Lietuvoje gyventi yra geriausia”, – net neabejoja Linas Adomaitis.

Atlikėjas, išmaišęs pusę pasaulio, savo šeimos – žmonos Irmos ir dukrelės Saulės – gyvenimą kuria Kaune. Vyras neslepia, kad ilgai lauktas Saulės atėjimas į šį pasaulį tapo dideliu postūmiu bei pakeitė jo vertybes: „Vienas įspūdingiausių gyvenimo etapų. Atrodo, esi toks galingas. Turbūt į „Vandenynus“ tą jausmą ir sudėjau: jautiesi, tarsi gali užlieti bet kokias dykumas ir paversti jas vandenynais. Mes aštuonerius metus laukėm vaikelio ir staiga – yra! Sukrėtimas gerąja prasme. Apvirto viskas mano gyvenime, ir nuo tos akimirkos galvoju ne už du, kaip buvo iki tol, o už tris žmones. Ir aš pats pasikeičiau, atsirado tokio jautrumo, kurio anksčiau nebuvo. Karjeros, atrodo, susidėlioja, turai didžiausiose arenose – padaryti.  Ko dar gali norėti? Ir čia dukra – vyšnaitė ant to gyvenimo torto!”

Ramiai L. Adomaitis žiūri ir ateitį: „Drąsa yra tavo vedlys, o ne baimė. Pagrindas visą laiką man yra šeima: buvo, yra ir bus. Laiminga šeima yra svarbiausias dalykas. Už šį suvokimą esu tikrai dėkingas savo tėvams, ir už tas vertybes, kurios įskiepytos jau vaikystėje.”

 Lino tėvai ugdė vaikams ne tik bendrąsias vertybes, bet ir meilę muzikai, kuri Algirdo ir Vytautės namuose nuolat skambėdavo. „Tėtis ne tik muzikuodavo, bet ir edukuodavo visą šeimą. Mūsų namuose sukosi vinilinės plokštelės. Beje, tai buvo patys naujausi įrašai, kokie tik buvo tuo metu pasaulyje. Juos būdavo tikrai sunku gauti, nes tarybiniais laikais ne viskas ateidavo iki žmonių. Bet muzikantų ratas aplink tėtį buvo nemažas, ir jie keisdavosi įrašais, todėl su broliu tikrai esame labai laimingi, kad gavome tos geros muzikos dozę. Muzika mus formavo, mus lipdė ir kaip muzikantus, ir kaip asmenybes. O mamos pagrindinis darbas buvo tas, kad ji – nuostabiausia mama. Viskas, ką gavome iš jos, tai ne tik priežiūra, bet ir visos vertybės, kurias gavome šeimoje”, – leidžiasi į prisiminimus L. Adomaitis.

 Lino ir dar dviejų lygiai tą pačią dieną gimusių žmonių – Ramūno Kupsto, automobilių ralio čempiono, ir Aušros Augutės, sveikos gyvensenos edukatorės – istorijos jau šį vakarą, 21.30 val, dokumentinėje apybraižoje „Gimę tą pačią dieną“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: