Nors daina išleista kiek daugiau nei savaitė ji jau sulaukė tūkstantinių paržiūrų ir stipraus palaikymo!

Nuostabių vaizdų klipas filmuotas Norvegijos sostineje Osle.Vaizdai buvo rinkti specialiu leidimu, iškeliant ir naudojant droną.Tai užemė daugiau nei 4 mėnesius paruošti šią medžiagą, ir išleisti žiūrovams bei klausytojams.

Prie garso medžiagos dirbo du prodiuseriai – tai jau ir dabar žinomas Whydio (Vaidotas Burokas) – radijo laidų vedejasi bei žinomas muzikos prodiuseris, išleidęs ne vieną muzikini kūrinį kurie sulaukė milijoninių perklausų įvairiose platformose. Taipogi ir Bäsello – kitaip Thom Paul muzikos prodiuseris , pradejas muzikos karjera 2008 metais, tais metais jo kūriniai buvo patekę į Lietuvos radijų TOP sąrašus, anksčiau jo slapyvardis buvo 3BEAT, bet platforma buvo parduota. Dirbes su Didžiosios Britanijos ir Prancuzijos šaliu Vokalistais.

E₩A (Eva Navickaitė) – jauna, talentinga muzikos atlikėja bei žodžių autorė. Daugiau nei 13 metų dainuojanti atlikėja su BSS records komanda pristatanti jau 2ają savo dainą. Ties šiuo darbu dirbo Londono BSS records komanda, kurią sudaro asmenys iš Londono, USA, Paryžiaus ir Lietuvos bei Norvegijos.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: