Modelis ir aktorė iš Teksaso buvo vienas iš labiausiai atpažįstamų „Playboy“ žurnalo veidų. Tačiau vėliau jai teko susidurti su daugybe iššūkių: teisiniais ginčais, priklausomybėmis, neviltimi ir mylimo sūnaus mirtimi. Pateikiame istoriją apie Anną Nicolę Smith, praėjus 16 metų po jos mirties.

Jos gyvenimas buvo chaotiškas. Ji buvo žiniasklaidos dėmesio centre nuo pat išpopuliarėjimo, tačiau daugiausia dėmėsio susilaukė paskutiniaisiais gyvenimo metais. Kas gi buvo Anna Nicole Smith prieš išgarsėdama? Kas lėmė, kad ji tapo vienu mylimiausių „Playboy“ žurnalo modelių?

Nicole Smith prieš išgarsėjimą

Vickie Lynn Hogan, toks jos tikrasis vardas, gimė 1967 m. lapkričio 28 d. Hiustone, Teksase. Vėliau ji persikėlė gyventi pas savo tetą į mažą miestelį, kuris turėjo keptos vištienos užkandinę „Jim’s Crispy Fried Chicken“. Būdama beveik 15 metų Anna metė mokyklą ir pradėjo dirbti padavėja šioje maisto užkandinėje. Ten dirbdama ji įsimylėjo vieną iš darbuotojų, Bilį Smitą. Jie susituokė 1985 m., o po metų Anna Nicole susilaukė pirmojo vaiko Danielio.

Susilaukusi vaiko, pora persikėlė į Hiustoną. „Vieną vakarą įžengiau į striptizo klubą manydama, kad tai užeiga, ir po kelių alaus bokalų vadovybė liepė man šokti be marškinėlių. Išėjau sugėdinta, bet su 50 dolerių kišenėje,“ – aiškino Nicole Smith.

Taip modelis pateko į „Gigi“ striptizo klubą. Vėliau ji nusprendė pasidaryti krūtų operaciją ir nusidažyti plaukus šviesiai, kad pakeistų savo įvaizdį. Vieną 1991 m. dieną, kai ji šoko, į klubą atvyko pagyvenęs vyras neįgaliojo vežimėlyje, kurį sužavėjo jos patrauklumas. Šis vyras buvo J. Howardas Maršalas, naftos pramonės magnatas, kuriam tuo metu buvo 86 metai. Neseniai buvo mirusi jo žmona Bettye ir jo meilužė Lady Walker, kuri mirė po kosmetinės operacijos.

Smith teigė, kad vieną vakarą Maršalas nusivedė ją vakarienės į penkių žvaigždučių viešbutį. Milijonierius pažadėjo, kad jai daugiau niekada nebereikės dirbti. Siekdamas užkariauti jos širdį, jis iškart apipylė ją brangiomis dovanomis bei paprašė liautis rengti pasirodymus striptizo klube.

Smith ir „Playboy“

Smith pastebėjo „Playboy“ modelių atrankos skelbimą tuo metu, kai gyveno savo svajonių gyvenimą. Netrukus ji susipažino su vienu iš „Guess“ įkūrėjų Paulu Marciano, kuris ja susidomėjo ir pareiškė, kad būsimoje džinsų reklaminėje kampanijoje ji turi pakeisti Claudią Schiffer. 1992 m. kovo mėnesį Anna Nicole puikavosi ant „Playboy“ žurnalo viršelio, kaip Vickie Smith. Po metų ji jau buvo išrinkta metų Playymate. Atrodė, kad jos gyvenime viskas klostosi puikiai.

Prieštaringai vertinama santuoka

Howardas Maršalas prašė Annos Nicole už jo ištekėti nuo pat jų pažinties pradžios. Ji atsisakė, nes pirmiausia norėjo susikurti savo įvaizdį ir karjerą. 1994 metais ji priėmė pasiūlymą tuoktis, kai jai buvo 26-eri, o Maršalui 89-eri. Vestuvės įvyko „White Dove“ koplyčioje Hiustone.

Smith ir Maršalo santuoka buvo įtempta, dėl žiniasklaidos ir artimiausios vyro aplinkos skleidžiamų gandų, kad ji už jo ištekėjo tik dėl jo turtų. Kad ir kiek kartų ji tai neigė, gandai nesiliovė.

Deja, poros laimė truko tik 14 mėnesių, po vestuvių. Ilgus mėnesius kovojęs su bloga sveikata, Maršalas mirė 1995 m. rugpjūčio 4 d. nuo plaučių uždegimo. Tuo metu Maršalo vaikai neleido Smith apsilankyti pas mirštantį vyrą. Nuo tada įtampa tarp Smith ir Maršalo šeimos tik didėjo, jie net surengė dvejas atskiras laidotuves. Prasidėjo karas dėl jo palikimo.

Po kelerius metus trukusios ilgos kovos teismuose, dėl galimybės gauti dalį Maršalo palikimo, tik 2000 m. Los Andželo teisėjas priėmė sprendimą, naudingą Smith. Ji turėjo gauti 400 mln. dolerių. Po metų kitas Hjustono teisėjas pareiškė, kad šis sprendimas turėtų būti panaikintas. 2002 m. dar kitas teisėjas nusprendė, kad pusė šios sumos turėtų atitekti Smith. Tačiau, 2004 m. San Francisko teisėjas panaikino ir pastarąjį sprendimą.

Annos Nicole Smith gyvenimo nuosmukis

2000-ųjų pradžioje A. N. Smith pradėjo vartoti vaistus, narkotikus ir alkoholį, tuo pat metu ji turėjo ir psichologinių sveikatos problemų. Ji beveik nebegavo pasiūlymų vaidinti kine.

Iki 2002 m. ji vedė savo realybės šou „E!“, kanale „The Anna Nicole Show“, kuriame nuolat kėlė savo žinomumą, Amerikos televizijoje. Po kelerių metų ji susipažino su fotografu Larry Birkhead ir su juo 2006 m. rugsėjo 7 d. Bahamų salose susilaukė dukters Dannielynn. Tačiau susilaukusi kūdikio Smith išvarė fotografą iš namų ir atskleidė savo santykius su advokatu Hovardu K. Sternu.

Smith laimę dėl antrosios dukters užtemdė įvykis, po kurio ji taip ir neatsigavo. Jos dvidešimtmetis sūnus Danielis išvyko į Bahamų salas pasimatyti su jaunesniąja seserimi. Atvykęs į ligoninę jis pasijuto blogai ir mirė toje pačioje palatoje, kurioje buvo jo motina ir Dannielynn.

Anna Nicole jautėsi tragiškai. Remiantis skrodimo duomenimis, Danielis mirė perdozavęs antidepresantų. Mirus Danieliui, Anna Nicole taip ir neatsistojo ant kojų. Praėjus penkiems mėnesiams po Danielio mirties modelis kartu su savo partneriu Howardu K. Sternu išvyko į Floridą. Atvykusi ji pasijautė labai prastai, ją pykino ir ji karščiavo. Tačiau, nepaisydama asmens sargybinio patarimo, atsisakė vykti į ligoninę.

Anna Nicole Smith mirė savo viešbučio kambaryje 2007 m. vasario 8 d., po vaistų perdozavimo. Jai buvo 39 metai, o jos dukrai Dannielynn tebuvo 5 mėnesiai. Taip tragiškai baigėsi įžymybės gyvenimas.

Annos Nicole Smith istorija ir toliau kelia ginčus. Teisinė kova dėl Dannielynn tėvystės su fotografu Larry Birkheadu ir Howardu K. Sternu prasidėjo dar prieš jos mirtį.

Paskutiniais mėnesiais modelis tvirtino, kad mergaitė yra advokato vaikas, ir net įregistravo jos gimimo liudijimą su savo mergautine pavarde. Tačiau Birkheadas kategoriškai neigė, kad ji yra Sterno duktė. Atlikus DNR tyrimus buvo patvirtinta, kad Birkhedas yra Dannielynn biologinis tėvas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: