Organizatorių archyvo nuotr.

Pastaruoju metu vis dažniau kyla klausimų apie dantų balinimą. Juk graži šypsena kartais daug ką lemia. Dantų spalvos pakitimas yra labai individualus. Priežastys gali būti įgimtos ir atsirandančios, tačiau dantų spalvos pakitimas gali reikšti ne itin gerus sveikatos ir asmeninės higienos požymius. Baltesni dantys suteikia daugiau pasitikėjimo ir charizmos. Pripažinkime – visada džiaugiamės galėdami patobulinti savo išvaizdą. Tad nieko keisto, kad dantų balinimas yra viena populiariausių dantų atkūrimo procedūrų pasaulyje. Lietuvoje savo šypsenomis dažniausiai rūpinasi jaunuoliai ir merginos bei šou versle dirbantys žmonės, tačiau ši procedūra puikiai tinka kiekvienam, kuris nor nepriekaištingai atrodyti.

Kodėl laikui bėgant mūsų dantys praranda baltumą?

Yra daug priežasčių, kodėl bėgant metams mūsų dantys pajuoduoja arba pagelsta: senėjimo procesas, genetika, tam tikrų vaistų vartojimas, dantų traumos, netinkamas dantų gydymas, dažantys maisto produktai, rūkymas, stiprios arbatos ar kavos gėrimas, reguliari vyno degustacija, gėrimas. Dantų spalvos pakitimui įtakos gali turėti ir įvairios sveikatos problemos.

Organizatorių archyvo nuotr.

Norint balinti dantis, viskas nėra taip paprasta. Daugelis žmonių nežino, kad dantų balinimas tinka ne visiems. Ši procedūra netinka žmonėms su labai jautriais dantimis, nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims, vaikams iki 18 metų, sergantiems dantenų ar burnos ligomis. Alergiški žmonės pirmiausia turėtų išsitirti, ar jie jautrūs vandenilio peroksidui, pieno rūgščiai ar labai ryškiai šviesai. Jei nesate tikri, ar įmanomas dantų balinimas, pasitarkite su savo odontologu.

Ką reikia žinoti apie dantų balinimą namuose?

Populiariausias balinimo būdas namuose – juostelėmis arba kapų pagalba. Jei esate pasiruošę balinti dantis patys, atminkite, kad dantų balinimo procedūra turi būti atliekama tiksliai taip, kaip rekomenduoja odontologas. Nurodyto skaičiaus viršijimas gali negrįžtamai pažeisti emalį, dėl kurio atsiranda nuolatinis danties jautrumas ir diskomfortas.

Šių procedūrų metu gydytojo kabinete atliekama patikra ir pagal amžių, sveikatos būklę, laukiamą rezultatą ir kitus svarbius veiksnius parenkamas saugiausias, labiausiai pacientui tinkantis naujos kartos dantų balinimo būdas. Visais atvejais prieš procedūrą būna atliekama profesionali burnos higienos procedūra ir, jei reikia, karieso gydymas. Jei domina, dantų balinimo procedūra Kaune – „Šypsenos magija“ kabinete.

Šiandien dauguma pacientų renkasi balinimą lazeriu, nes tai pati moderniausia, greičiausia, saugiausia ir efektyviausia procedūra

Lazerinis balinimas giliems rezultatams – lazeriu aktyvuojami balikliai pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną. Tai vienas pažangiausių metodų, nekenksmingas nei dantims, nei dantenoms. Procedūra trunka apie 30 minučių ir užtikrina maksimalų rezultatą po vieno apsilankymo pas odontologą. Tokį rezultatą galima pasiekti tik kelis kartus naudojant kitas programas. Po dantų balinimo lazeriu dantų jautrumas yra minimalus, todėl tinka ir jautriems pacientams.

Kiek laiko jūsų dantys gali išlikti balti?

Kiek ilgai išliks procedūros rezultatai, priklauso nuo žmogaus higienos, mitybos, žalingų įpročių. Tačiau kiek laiko išsilaikys baltesni dantys, priklauso ir nuo to, ar procedūrą atlikote patys, ar vis dėlto kreipėtės į specialistus. Svarbu žinoti, kad balinimo procedūros efektyvumas priklauso nuo preparato koncentracijos, šviesos šaltinio galios, valgomo maisto pobūdžio, žmogaus burnos higienos. Norintiems gerų ir ilgalaikių rezultatų, patartina rinktis dantų balinimą odontologijos kabinete, taip pat dideles klinikas su naujausios kartos įranga ir profesionalais, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.

Užsakymo Nr. KMC220047

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: