Pexels.com archyvo nuotr.

Nepakankama pinigų suma verčia nerimaut dėl to, kad negalėsite įpirkti kažkurios dantų atstatymo procedūros? Netekus dantų, dar nereiškia, kad teks pakloti kosmines sumas jų atstatymui. Taip yra dėl to, kad medicinos pažangos dėka pacientams dabar siūlomi įvairiausi sprendimai, kurie skiriasi ir kainomis. Dantų protezavimas (Vilniuje) galbūt ir skamba nepatraukliai, tačiau turite suprasti, kad ši procedūra dabar atliekama daug pažangiau nei prieš dešimtmetį.

Dantų protezus galima įsigyti pigiau nei implantus

Bene didžiausiu privalumu laikoma tai, kad protezų kaina ženkliai skiriasi nuo implantų. Aišku, pastarieji turi savų privalumų, tačiau protezų nuvertinti taip pat nereikėtų. Geriausia tai, kad net ir turint nedidelę pinigų sumą, protezai kainuos gerokai pigiau nei implantai. Tarp kitko, kaina lems ir paties paciento būklė.

Mažiausią kainą išleisti pavyks tiems pacientams, kuriems teks atstatyti vos vieną ar kitą dantį, kurio protezas galės būti fiksuojamas ant šalia esančių dantų. Vieno danties netekimo atveju, mažiausią kainą teks mokėti kai protezą bus galima fiksuoti ant šalia esančio sveikojo danties. Jeigu netekote kelių dantų, tuomet kaina išaugs.

Protezo dydis priklauso nuo to, kiek dantų netenkama. Pasitaiko atvejų, kad pacientai kreipiasi dėl kelių dantų netekimo skirtingose pusėse. Pavyzdžiui, protezai gali atsieiti brangiau, jeigu teks atstatyti viršutinius ir apatinius dantis. Tai turės būti daroma atskirtais protezais. Svarbiausia yra atsižvelgti į sveikųjų dantų būklę. Jeigu jie yra nepažeisti, tuomet kaina nebus aukštesnė nei įprastai.

Tačiau, pacientai gali būti informuojami, jog tam tikromis aplinkybėmis protezų fiksuoti ant esamų dantų nebus galima. Taip nutinka kai nustatoma danties infekcija ir tą dantį tenka šalinti. Matote, dantų protezavimas atliekamas tik įsitikinus, kad pacientą nekamuoja kitos dantų problemos.

Perspėjama ir apie tai, kad nesant galimybei protezavimo atlikti ant esamų dantų, bus reikalingi implantai. Tai reikštų išaugusias išlaidas.

Kokie protezavimo metodai gali būti pasitelkiami?

Odontologas parinks geriausią dantų protezavimo metodiką, o jums liks tik atsižvelgti į kainą. Turite žinoti, kad variantų dantų atstatymui gali būti ne vienas ir ne du. Pavyzdžiui, gali būti kombinuojama tiek implantavimo, tiek ir dantų protezavimo procedūros kartu. Tarkime, viršutiniame žandikaulyje gali būti įmontuojamas implantas, o apatiniame parenkami protezai, kurie būtų fiksuojami ant esamų sveikųjų dantų.

Geriausia dantų atstatymo metodiką jums pasiūlys odontologas. Kiekvienas pacientas gali kreiptis iš anksto nurodydamas turimą pinigų sumą. Galbūt tai reikėtų daryti pirmiausiai, nes tada specialistas galės orientuotis į tai, kas prieinama būtent jums.

Dantų protezavimas tikrai kiekvienam pacientui gali kainuoti skirtingai, nes tai lemia daug faktorių. Pavyzdžiui, jeigu atitinkate visas reikalingas sąlygas, tuomet protezavimas gali būti atliekamas visiškai nemokamai. Tai liečia senatvės pensijos amžiaus bei kitus kriterijus atitinkančius pacientus.

Profesionalios paslaugos Vilniuje Sos klinika.

Užsakymo Nr. KMC210218

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: