Organizatorių archyvo nuotr.

Gražūs dantys gali suteikti žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Juk graži šypsena – tai pats nuostabiausias Jūsų papuošalas. Svarbiausia, kad šiuo metu urėti labai gražius dantis gali praktiškai kiekvienas. Galimybės yra., tad žmogus pats renkasi, ar nori jomis pasinaudoti, ar ne.

Žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie leis Jums pasirūpinti savo sveikata ir savo patrauklumu.

1. Profesionali burnos higiena.

Kad ir kaip gerai rūpinatės savo dantimis namuose, deja, profesionalų atliekamos procedūros yra vienintelis kelias sveikos ir gražios šypsenos link. Šiuo metu profesionali burnos higiena labai dažnai yra įvardijama kaip bene pati geriausia priemonė, kuri gali padėti jums turėti nuostabius dantis ir senatvėje. Dėl to ją reikėtų atlikti kas kelis mėnesius arba dažniau priklausomai nuo to – ką jums sako specialistas.

2. Tinkamos burnos ertmės priežiūros priemonės.

Greta profesionalumo taip pat reikia tinkamai pasirūpinti savimi ir namuose. O tam reikia gerų, labiausiai Jūsų burnos ertmei tinkamų priežiūros priemonių. Apie jas patogiausia yra kalbėti su savo higienistu. Jis žino Jūsų situaciją, tad gali patarti – ko reikia, kad Jūsų šypsena visada būtų sveika ir graži.

3. Dantų kreivumo problema.

Jeigu Jūsų dantys yra kreivi – juos tvarkyti būtina. Tinka ir dantų teisinimas kapomis, ir breketais, plokštelėmis. Medikas parinks jūsų atvejų labiausiai tinkamą būdą. Tačiau atminkite, kad kreivi dantys yra ne tik estetinė problema. Pirmiausia tai yra sveikatos problema. Kai maistas nėra tinkamai sukramtomas – ne tik kyla virškinimo problemos, tačiau ir netolygiai dyla dantys.

4. Reguliarumas.

Tiek prižiūrint dantis namuose, tiek lankantis pas specialistus – reikia reguliarumo. Tik tokiu atveju Jūsų šypsena bus sveika ir graži. Šiais laikais tinkamai pasirūpinti savimi nėra paprasta. Galimybės plačios. O kiekvienas žmogus pats renkasi – ar jas priimti.

5. Apie mitybą.

Galiausiai, reikia ne tik valyti dantis, tačiau ir kasdien maitintis taip, kad jie kuo mažiau kenktų dantims. Gerkite kuo daugiau vandens, valgykite maistą, kuris yra naudingas Jūsų organizmui.

Kuo daugiau žmogus sau skirs dėmesio ir laiko – tuo didesnė tikimybė, kad jis labiau savimi patenkintas. Šiais laikais galimybės yra labai plačios. Reikia tik jomis domėtis. Taip pat kuo daugiau dėmesio skirti inovatyvumui, kuris padės Jums ne tik džiaugtis nuostabiais dantimis šiandien, tačiau ir po daugelio metų.

Profesionalus dantų tiesinimas ortodontinėmis priemonėmis – SOS klinikoje, Vilniuje.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: