Pexels.com nuotr.

Grožio procedūrų kainoms įtaką daro pasirinkta įstaiga, specialistų patirtis, naudojami preparatai ir t.t. Tad, jeigu manote, kad radus pigesnį pasiūlymą, sulauksite efektyvių rezultatų – klystate. Grožio srityje ne vienerius metus dirbantys profesionalai pastebi, kad neretai žmonės domisi kur botulino injekcijos būtų atliekamos pigiau. Tai yra gana didžiulė problema, nes tokių procedūrų kainos beveik visur yra labai panašios.

Besivaikantys žemiausių kainų gali patirti ne tik finansinę žalą

Grožio srities specialistai pažymi, kad pasirinkus neaiškius pasiūlymus, kur botulino injekcijų kaina yra per pus mažesnė nei rinkos, nereikėtų stebėtis patirta žala. Kalba eina ne apie pinigus. Neaiškiose vietose dažnai siūlomos tokios procedūros, kurios yra mažai veiksmingos arba išvis – žalingos. Yra pasitaikęs ne vienas atvejis, kuomet dėl vadinamosios botulino injekcijos žmogus patyrė dar didesnių odos problemų. Taip nutinka naudojant neaiškios kilmės preparatus. Sukeliamos alerginės reakcijos yra labiau skaudžios nei patirta finansinė žala.

Norint išvengti minėtos žalos sveikatai, specialistai ragina kreiptis į patyrusius ir kvalifikuotus specialistus. Juk juos rasti nėra sudėtinga. Užtenka pasinaudoti internetu ir rasite tikrai ne vieną pasiūlymą.

Kas yra botulinas ir kam jis naudojamas?

Kalbant apie pačią procedūrą, reikia pažymėti, kad jos dėka pacientai gali panaikinti raukšles nuo nepageidaujamų kūno vietų. Įprastai šios injekcijos atliekamos veido srityje. Būtent čia raukšlės matomos labiausiai. Taip pat reikia paminėti, kad botulino toksinas dažnai naudojamas ir gausaus prakaitavimo problemai spręsti.

Norint panaikinti raukšles nuo veido, galima pasitelkti įvairias procedūras. Dažnai žmonės mėgsta kombinuoti procedūras – naudoti botuliną kaip prevenciją raukšlių atsiradimui bei lazerius tam, kad būtų panaikintos jau esančios raukšlės.

Pabrėžiama, kad vien injekcijų pagalba galima panaikinti raukšles be papildomų procedūrų. Dažniausiai ši procedūra naudojama siekiant panaikinti kakto raukšles, kurios atsiranda dėl įprastų mimikos judesių.

Botulinas padeda ne tik panaikinti raukšles, bet tuo pačiu leidžia užsiimti jų atsiradimo prevencija. Kai atliekama injekcija, botulinas tiesiog sustabdo raumenų susitraukinėjimą. Jiems atsipalaidavus, jūsų veido mimika pasikeičia ir tiesiog mažiau suraukote tas vietas, kuriose tos raukšlės ir atsirado.

Ką svarbu žinoti apie procedūrą?

Dažniausiai šią procedūrą atlieką grožio klinikos. Žinoma, rinktis reikia tas, kuriose dirba kvalifikuotas personalas. Taip pat reikia žinoti, kad šios injekcijos turi būti atliekamos naudojant tik patikrintus produktus. Tad, prieš pat apsilankymą grožio klinikoje išsiaiškinkite kokie preparatai yra naudojami. Klauskite jų pavadinimų, kad iš anksto galėtumėte susirinkti reikalingą informaciją. Matote, vieni preparatai yra efektyvesni nei kiti. Dėl to ir pačių procedūrų kainos gali skirtis.

Procedūrai pasibaigus, odos paraudimas ar patinimas gali būti jaučiamas kelias dienas. Taip pat atminkite, kad šios injekcijos jūsų odą išlyginą ne visam likusiam gyvenimui. Tad, tokios injekcijos turi būti reguliarios.

Užsakymo Nr. KMC210218

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: