Sean Bean kampanija internete

Aktorius Seanas Beanas mirė 23 kartus. Savaime suprantama, ne iš tikrųjų, o televizijoje ir filmuose. Labiausiai žinomos Beano mirtys yra dvi – seriale „Sostų karai“ ir filme „Žiedų valdovas“. Tačiau iš viso aktorius yra suvaidinęs net 23 mirtis, skaičiuojant nuo to karto, kai pirmąkart dėl prapjautos gerklės mirė 1986-ųjų metų filme „Karavadžas“.

Aktorių galima atpažinti kaip „Sostų karų“ veikėją Nedą Starką, dramatiškai mirusį serialo pirmame sezone. Vis dėlto tai – tik viena iš 23 suvaidintų akimirkų, kurių metu jis susitinka su savo likimu. Šios pasikartojančios mirtys jau įgriso aktoriui, todėl jis sumąstė tai pakeisti. Beanas neseniai paskelbė, kad nuo šiol jis nesutiks vaidinti tokių vaidmenų, kuriuose žūstama. „Aš vadinau daugybę blogiukų“, teigė jis, „jie buvo puikūs, tačiau neteikė daug pasitenkinimo, nes aš visuomet mirdavau“.

„Žiūrovai jau iš anksto žinodavo, kad veikėjas mirs, jeigu jį vaidinu aš!“, skundėsi Beanas.

Po beveik dviejų tuzinų mirčių Beanas ėmė prieštarauti. Jis prasitarė, kad pastarajame darbe pareikalavo, kad vietoje visiškos veikėjo mirties, jis būtų tiesiog labai stipriai sužeistas.

Beanas žuvo tiek daug kartų, kad jo gerbėjai ėmė tai pastebėti. 2014-aisiais internete net įsikūrė kompanija pavadinimu „Don‘t Kill Sean Bean“ („Nežudykite Seano Beano“).

Sean Bean has died 23 times

Vertindamas padėtį, Beanas suvokia, jog mirtys filme gali duoti tiek pliusų, tiek minusų. Pirmiausia jis nudžiugo sužinojęs, jog mirs „Sostų karuose“, kadangi nenorėjo „septyneriems metams įklimpti į serialo filmavimus“. Vis dėlto, serialui labai išpopuliarėjus, aktorius norėjo turėti galimybę vaidinti toliau.

Sean Bean has died 23 times 1

Beanas taip išpopuliarėjo dėl savo mirčių, kad internautai, norėdami pašiepti šį faktą, netgi kuria „memus“. Vieni jį vadina „vaikščiojančiu spoileriu“, kadangi vos išvydus jį filme, galima suprasti, kas mirs.

Sean Bean has died 3

Kiti „memai“, norėdami pašiepti trumpai gyvenusį Beano vaidintą veikėją Starką, suteikia angliškam akronimui „Y.O.L.O.“ („You Only Live Once“, liet. „Gyveni tik kartą“) naują reikšmę: „Y.O.L.O.S.“ („You Only Live One Season“, liet. „Gyveni tik  vieną sezoną“).

Sean Bean has died

Kad ir kokie šmaikštūs būtų „memai“ ar #DontKillSeanBean grotažymė, Beanui pavyko pasiekti tai, ko norėjo. Jam buvo pasiūlyta vaidinti Douglą Bennettą būsimame filme „World on Fire“, ir jo vaidinamas veikėjas nemiršta!

Taip pat skaitykite: Paauglius vaidinantys aktoriai, kurių tikrasis amžius nustebins [+16 FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: