Nikkie de Jagger / instagram.com/nikkietutorials

Nyderlandų makiažo guru Nikkie de Jagger, geriau žinoma ,,You Tube“ kanalo pavadinimu „Nikkie Tutorials“, yra viena iš keturių Roterdame įvykusio šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso vedėjų. Už aukštos ir žavios šviesiaplaukės slypi pribloškianti ir įkvepianti gyvenimo istorija.

Milijonus sekėjų turinti olandų vizažistė ir grožio vlogerė yra su dirbusi pasaulinio lygio žvaigždėmis – Kim Kardashian, Lady GaGa bei elitiniais prekiniais ženklais – ,,Marc Jacobs“, „Too Faced“ bei daugeliu kitų. Makiažo guru yra įtraukta į „Forbes“ populiariausių influencerių sąrašą ir savo veikla susikūrė milijoninį verslą. Už sėkmingo dabartinio gyvenimo aprašymo, pasiekimų slypi skaudūs gyvenimo įvykiai ir sunkus kelias link pripažinimo.

„YouTube“ žvaigždė pasakojo, kad nuo mažens jautėsi nesanti savimi – nešiodama moteriškus rūbus, ji jautėsi žymiai geriau.

Serganti ir nuobodžiaujanti Nikkie dienas leido žiūrėdama televizorių ir pirmą kartą pamačiusi realybės šou „The Hills“ nuo jo negalėjo atitraukti akių: „Tai buvo pirmas kartas, kai pamačiau pasirodymą, ir iškart įsimylėjau mergaičių stilių“, – ji pasakojo „Teen Vogue“. Sulaukusi šešerių, palaikoma tėvų, Nikkie pradėjo auginti plaukus, būdama septynerių vilkėjo tik moteriškus drabužius. Būdama 14-os pradėjo vartoti hormonus ir augimą slopinančius preparatus.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials)

2020-jų metų pradžioje milijonus prenumeratorių turinti Nikkie pasidalijo emocingu vaizdo įrašu, kuriame atskleidė mažai kam žinomą faktą. Įrašą pradėjusi kalba apie tai, kad su savo fanais nori pasidalinti žinia, kurios atskleisti kol kas nesiruošė, tačiau patyrusi šantažą iš aplinkinių žmonių, Nikkie nusprendė nebetylėti. „Panašu, kad galimybė pasirinkti tinkamą laiką pranešimui iš manęs buvo atimta, tad šiandien pasinaudosiu galimybe savo valia jums kai ką pasakyti.“, vaizdo įraše kalbėjo mergina. Toliau kalbą ji tęsė apie tai, kad mūsų planetoje yra gausybė etikečių, kurios klijuojamos žmonėms, ir ji niekada nenorėjusi, kad jai etiketę prilipdytų kiti – ji nori būti savimi. „Aš gimiau klaidingame kūne. Tai reiškia, kad aš – translytė.“ Akyse suspindusios ašaros patvirtino, koks jai svarbus šis pasiryžimas prisipažinti.

View this post on Instagram

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials)

Talentingoji „NikkieTutorials“ grožio pasaulį valdo nuo 2008- ųjų. Nikkie pirmą kartą į rankas vaizdo kamerą pasiėmė būdama 14-os metų. Užsidariusi miegamajame, ji slaptai pradėjo filmuoti grožio pamokas. Mergina išgarsėjo 2015 m., kai jos „YouTube“ vaizdo įrašas „The Power of Makeup“ (liet. „Makiažo galia“) plačiai paplito ir sulaukė galybės peržiūrų. Vaizdo klipe Nikkie parodė save be makiažo ir tai, ką gali kosmetikos priemonės.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials)

Prieš trejus metus Nikkie šeima išgyveno tragediją. Reta limfinio vėžio forma pasiglemžė jos 14-mečio brolio gyvybę. „Tai yra juodas puslapis mano gyvenime“, – sakė ji. Nikkie broliui tragiškai pralaimėjus kovą su vėžiu „NikkieTutorials“ paskelbė vaizdo įrašą su vaivorykštės tematika, kad pagerbtų jo atminimą. „Instagram“ tinkle ji parašė, kad mažasis brolis: „Nepaprastai didžiavosi mano kanalu ir tikėjosi, kad spalvingas vaizdo įrašas nudžiugins tuos, kuriems reikia šiek tiek spalvų ir linksmybių“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials)

Praėjus dviems metams po brolio mirties moteris sulaukė grasinimų, todėl nusprendė ,,paimti kontrolę į savo rankas“ ir ryžtis pasauliui prisipažinti, jog yra translytė.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials)

Pirmą kartą atvirai apie tai prabilti makiažo meistrė nusprendė tik 2020-aisis. Vaizdo įraše, pavadintame „I’m Coming Out“ (liet. ,,Atsikleidžiu”) moteris pasakojo, kad pasijautė gimusi ne tame kūne būdama dar 14-os. „Negaliu patikėti, kad šiandien tą visiems jums pasakoju, bet yra nepaprastai gera pagaliau tai atskleisti. Kai buvau jaunesnė, jaučiausi gimusi ne savo kūne. Tai reiškia, kad esu translytė“. „Noriu atvirai išsakyti, kad esu translytė, ja gautinai tapau sulauksi 19 metų. Šia savo žinute siekiu įkvėpti mažąsias Nikkie visame pasaulyje, kurios jaučiasi nesaugiai, kurios jaučiasi nerandančios savo vietos ir nesuprastos“, – tęsė Nikkie. „Viliuosi, kad mano sprendimas išsilaisvinti įkvėps kitus padaryti tą patį: gyventi taip, kaip iš tiesų norisi, kaip to nusipelnėme. Pasauliui mūsų reikia. Mums reikia priimti vieni kitus. Tačiau labiausiai mums reikia išgirsti ir suprasti vieniems kitus“, – savo kalbą apibendrino „YouTube“ žvaigždė.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NikkieTutorials (@nikkietutorials)

Nikkie de Jager visada buvo atvira ir nuoširdi su auditorija. Makiažo guru pasirengusi ryžosi atskleisti, kad ji buvo šantažuojama dėl savo lyties. Užuot kentusi šantažus, patyčias ir diskriminaciją ji atsiskleidė: „Aš vis dar esu Nikkie. Niekas nesikeičia. Paskutinis dalykas, kurio noriu savo gyvenime, yra tai, kad žiūrovai manim nepasitikėtų ir pradėtų žiūrėti į mane kitomis akimis.“ – sakė ji.

Taip pat skaitykite: Tamsus Lady Gagos gyvenimo tarpsnis: išprievartauta 19 m., pastojo ir kentėjo nuo psichozinių priepuolių

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: