Dynoro / Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos atlikėjams bei prodiuseriams praktiškai nepavyksta savo muzika užkariauti Europos šalių dešimtukų, tačiau Edvinas Pechovskis, dar žinomas kaip Dynoro tapo malonia išimti.

Atikėjas išpopuliarėjo 2017 – aisiais metais išleidęs singlą „In My Mind“. Jo kūrinys užėmė aukščiausias vietas Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Čekijos, Suomijos, Slovakijos, Vengrijos muzikos topuose, stabilią septintą vietą Spotify‘o Global Top 50, o „Youtube“ tinklapyje buvo peržiūrėtas 651 mln. žiūrovų.

Ne taip seniai pristatęs klubinį hitą „Zver“, Dynoro kartu su kolumbiečių prodiuseriu Fumaratto išleidžia naują kūrinį „Me Provocas“.

Naujasis kūrinys „Me Provocas“ yra originalaus Fumaratto singlo surinkusio „YouTube“ daugiau nei 85 mln. peržiūrų, perdirbinys, kuriame girdimas unikalus muzikinis žanras guaracha, apjungiantis jungiasi tribal house ir kolumbietiško folkloro sąskambius.

Dynoro būdamas 13 metų pradėjo įkelti įvairius muzikos perdirbimus Sounclound ir Spotify platformose. Bendradarbiaudamas su lietuvių hiphopo grupe „8 kambarys“ įrašė dainą „Tau Taip atrodo“.

Lietuvių elektroninės muzikos žvaigždė Dynoro  pernai pasirodė Liepojoje vyksiančiame festivalyje „Summer Sound“. Tai buvo pirmasis Dynoro koncertas Baltijos šalyse.

Taip pat skaitykite: 10 kietų šiuolaikinių klipų susipažinti senjorams, kurie gimė prieš 2000-sius [VIDEO]

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: