Braitone gyvenantis fotografas Josephas Fordas bendradarbiavo su mezginių dizainere Nina Dodd (dar žinoma kaip Woollingtono kunigaikštienė), kad sukurtų su aplinka suderintų drabužių nuotraukų seriją, kurioje užfiksuoti tuos rūbus dėvintys žmonės, susilieję su juos supančia urbanistine aplinka. Fotografas savo kūrinį apibūdina kaip „pasakojimą su neįprasto kūrybiškumo prieskoniu“ ir jo sumanioje, akis apgaunančioje kolekcijoje „Megztas susiliejimas su aplinka“ matomi modeliai, vilkintys spalvingus, raštuotus dizainerės Ninos Dodd megztinius bei esantys suderintame fone, sukuriant pranykstančių liemenų iliuziją.

Vienoje nuotraukoje barzdotas vyras tobulai užfiksuotas raudonų, raštuotų autobusų sėdynių fone. Kitoje nuotraukoje – šuo, aprengtas žaliu, tekstūruotu mezginiu, susilieja su šalia esančiu lapuotu krūmu. Fotografas Josephas Fordas ir dizainerė Nina Dodd taip pat bendradarbiavo su prancūzų gatvės menininku Monsieur Chat, kuris pozavo su vienu iš savo prekės ženkle esančių geltonų katinų. Kai jis stovėjo ant kopėčių viršaus šalia nupiešto katino, jo geltono ir juodo megztinio dizainas tobulai derėjo su ant sienos esančiu piešiniu.

Norėdami pamatyti daugiau fotografo Josepho Fordo projektų, sekite jį socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“. Taip pat apsilankykite Woollingtono kunigaikštienės svetainėje, kad pamatytumėte daugiau dizainerės Ninos Dodd inovatyvių mezginių.

33

34

35

31

32

36

37

Fotografas Josephas Fordas bendradarbiavo ne tik su dizainere Nina Dodd bet ir su prancūzų gatvės menininku Monsieur Chat, kuris pozavo su vienu iš savo prekės ženkle esančių geltonų katinų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: