Barselonoje gyvenantis stilistas Alexis Ferreris sujungia gamtos vaizdus su unikaliais šriftais savo stulbinančioje serijoje „La Favorite“. Avangardo kolekcijoje šviesiaplaukiai modeliai ir skaitmeniniu būdu atspausdinti romantiški gėlių motyvai. Rezultate – įspūdinga vaizdų serija, kuri vienu metu ir futuristinė, ir nostalgiška.

„La Favorit “ – tai kolekcija, įkvėpta amatininkų laikotarpio Prancūzijoje, – pasakoja Ferreris. „Pasivaikščiojimas po rūmų sodus Prancūzijoje buvo įprasta veikla XVIII a. Gėlės ir gyvūnai įkvėpė mados kūrėjus kurti geriausius audinius Prancūzijos buržuazijai XVIII a.“ Kolekcija, kurią nufotografavo Rafaelis Andreu ir kurios makiažą įgyvendino Mary Torres, debiutavo 2020 m. Rudenį. Šis išskirtinis meno procesas užtruko metus laiko, o jam debiutavus stilisto darbai plačiai pasklido po pasaulį.

Kiekviena projekto dalyvė super modelis: Emma Fuhrmann, Camila Ferreyro, Patrizia Lombardo dėvi šviesius plaukų priauginimus, papuoštus subtiliais baroko įkvėptais gėlių, uogų, vabzdžių ir paukščių motyvais. Plaukai buvo naudojami kaip drobė spausdintiems meno kūriniams. Pasak stilisto Ferrer: „Naujos technologijos ir metodai leidžia atkurti nuostabius plaukų modelius, natūralūs gamtos motyvais suteikia mūsų grožio puošybos pojūtį“. “Naujų technologijų pažanga leidžia mums svajoti, kurti, skraidyti ir svajoti. Tai sumaišius su mūsų amatų žiniomis, ateityje bus atveriamas begalinis galimybių pasaulis”, – tęsia jis.

Ši dabartinė iteracija yra 2012 m. Projekto išplėtimas, kurio metu buvo panaudotos nespalvotos filmų „Švytėjimas“ ir „Psihopatas“ nuotraukos. Nors dabartiniai metodai buvo tobulinami naudojant aukštesnės raiškos spausdinimą ir skaitmeniniu būdu generuojant rašalus spalvotai. „Turiu pripažinti, kad tai buvo iššūkis. Technologijų maišymas su mūsų amatų žiniomis leido atkurti šiuos unikalius plaukų modelius“, – teigia Ferreris.

„Jūs turite ieškoti didelių iššūkių ir pritraukti naujų idėjų plaukų pramonei. Tai yra sunkus darbas, bet jo pasiekimai labiausiai jaudina ir apdovanoja“, – sako jis.

Garsaus plaukų stilisto karjera prasidėjo nuo vaikystės, Alexis augo su motina, kuri buvo kirpėja, ypatingai mylinti ir juntanti aistrą savo darbui. Būdamas vaikas, didžiąją laiko dalį po mokyklos praleisdavo salone, mokydamasis kirpėjo amato pagrindų. Po studijų pradėjo visą dieną dirbti salone, kuriame toliau lavino savo profesijos įgūdžius. Vyras studijavo Vidale Sassoone Londone ir tuo pačiu pradėjo dirbti mados industrijoje, dalyvavo mados šou Barselonoje, Paryžiuje, Milane ir Londone.

Ferreris pastaruosius 20 metų dirbo garsioje pasaulinėje įmonėje „Wella“, taip pat yra „Wella Global Creative Team“ narys nuo jos įkūrimo 2014 m. Kūrėjas demonstruoja savo talentą visame pasaulyje, moko įvairius salonus, dirba seminaruose ir parodose. „Dirbdamas savo klientų labui susipažįstu su jų poreikiais, taip aš galiu pasiekti kitą lygį ir sukurti naujų kūrinių, įkvėpimų plaukų mados kolekcijai“.

Daugiau: plaukų gumytės

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexis Ferrer ▪️ Creative Hair (@alexisferrer01)

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: