Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kaip praneša naujienų portalas Daily News, 29 metų vyras Meir Dascalowitz prisipažino, jog yra turėjęs lytinių santykių ritualinėje vonioje su berniuku, kuriam dabar yra 17. Po šio pareiškimo vyras praleis penkerius metus už grotų.

Bet visą tai turėjo iškovoti vaiko tėvas Mordechai Jungreis ilgą laiką tylėjęs ir vengęs prisipažinti dėl sūnaus seksualinio išnaudojimo, vien dėl to, kad žydų ortodoksų hasidų religinėje bendruomenėje nepriimtina aiškintis santykius už bendruomenės ribų.

Vaiko tėvas Mordechai Jungreis sakydamas „teisingumas bus įvykdytas“, bei viešai prabilęs apie sūnaus seksualinį išnaudojimą buvo išvytas iš bendruomenės. „Esu laimingas palikdamas šią bendruomenę, ir kad visas šis žaidimas baigėsi“.  – teigė jis.

Meir Dascalowitz buvo suimtas 2010 metų gegužę už berniuko tvirkinimą ir piktnaudžiavimą ritualinėje vonioje, visa tai vyko mokykloje, taip pat ir egzaminų metu. Po šio įvykio vaiko tėvas Mordechai Jungreis patyrė didžiulį spaudimą iš savo uždaros ultra-ortodoksų bendruomenės.

Jis buvo išvarytas iš buto, kuriame gyveno, jo vaikai buvo pašalinti iš privačios mokyklos, kitos šeimos jo vengė todėl, kad jis reagavo ir pasisakė viešai į visą šį reikalą įtraukdamas ir policiją. – „Skaudina tai, kas įvyko mano vaikui. Ką mes praėjome, patyrėme yra neįtikėtinas kankinimas,“ – sako Mordechai Jungreis, pasakodamas apie savo kovą – „Bet aš nepasidaviau.“

Šie įvykiai dar labiau suartins šeimą, tiki Jungreis. Aukos advokatas  Mark Meyer Appel, kuris valdo organizaciją, pavadintą „Voice of justice“, pasakė, kad yra patenkintas rezultatu. „Esu laimingas, kad berniukas, kuris per paskutinius tris metus perėjo tikrą pragarą, nebus daugiau kankinamas ir verčiamas liudyti teisme.“

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: