Penkios „Žvaigždžių karų“ sagos scenos permąstymui po „Rogue One“ premjeros

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-12-21 09:29

Spausdinti | Komentarai

Kino filmo "Rouge one" plaatas

Įspėjimas: jokiu būdu neskaitykite jei nematėteRogue One”! #Siaubingi_spoileriai

„Šelmis -1,  Žvaigždžių karų istorija” sugebėjo ištikimus kino sagos žiūrovus kelioms valandoms stipriai pritraukti prie ekrano. Galima drąsiai išsakyti komplimentus pavykusiam tęsiniui, kuris netgi pagerina kitus franšizės filmus.

Štai žvilgsnis į keliatą pagrindinių scenų iš Žvaigždžių karų visatos, kurios atrandamos naujai dėka „Rogue One“:

3 Epizodas – Sito kerštas, ugnikalnio kova

Po to, kai Anakinas tampa Veideriu, jis pasirenka pastatyti savo pilį, vietoje, kurioje pabaigia kovą su Obi-Wan Kenobiu, siaubingoje Mustafar planetoje. Jis matomas leidžiantis laiką savo tvirtovėje, ko anksčiau Žvaigždžių karuose nėra buvę. Tai patvirtina, kad Dartas Veideris yra dar nesveikesnis nei jūs galvojote. Kas kitas jei ne Dartas Veideris statytų pilį savo baisiausio įvykio vietoje? Jūs žinote, kad vieta, kurioje jis kovėsi prieš savo mentoių, baigėsi tuo, kad jis neteko galūnių.

4 Epizodas – Nauja viltis, atidarymo seka

Joks kitas tęsinys filmų istorijoje nebuvo toks sklandus. Paskutiniai „Rogue One“ istorijos momentai baigiasi iškarto prieš „A New Hope begins“ istorijos tęsinį. Tai 1977 metų filmui suteikia visiškai naują skubėjimo lygį pirmomis filmo minutėmis, kas leidžia žiūrovams žinoti apie tų iki dabar neįvardintų sukilėlių pasiaukojimą.

Nauja viltis, Alderanas sunaikintas

Alderano sunaikinimas yra dar tragiškesnis „Rogue One“ dalyje. Po to, kai „Rogue One“ dalies herojai paaukoja save, tai dar labiau skatina Mirties Žvaigžę panaudoti visos planetos sunaikinimui vietoje vieno miesto. Dažniausiai, kai gerieji nugali blogį, tai būna pabaiga. Bet ne su „Rogue One“ ir Mirties Žvaigžde.

Nauja viltis, Veideris nėra susijęs su Mirties Žvaigžde

Pablo Hidalgas ragina fanus pažiūrėti šią sceną prieš „Rogue One“ dalį dėl kelių priežasčių. Pamenat Veiderio galios pagalba springstantį admirolą Motti? Tą patį jis daro Krenikui „Rogue One“ dalyje. Jis taip pat įspėja susirinkusią grupę, kad Mirties Žvaigždė yra nereikšminga šalia jėgos galios. Veiderisšaiposi rodydamas nepagrbą Krenikui („Rogue One“). Ar neturėtų Veideris būti atidesnis su tais, kurie teikia jam jam didžiausią galią visatoje? Na, ne, jeigu tai nėra didžiausia galia.

Penktas epizodas – Imperija kontraatakuoja, Veideris matomas be savo šalmo

Rogue One“ dalyje Veideris leidžia laiką gydymo aparate, kuriame Lukas atsigauna laiką po sunkių sužeidimų epizode „Žvaigždžių karai V – Imperija kontratakuoja“. Scena buvo ganėtinai šiurpoka, bet „Rogue One“ parodydė dar daugiau atskleidžiant Veiderio kasdieninę rutiną.

Taip pat skaitykite: TOP 25 geriausi visų laikų mokslinės fantastikos serialai

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt