FBK - Kaunas archyvo nuotr.

Spalio 28 d., sekmadienį, futbolo bendruomenės klubas „Kaunas“ dalyvavo tradiciniame Nijolės ir Algio Paškauskų atminimo turnyre. Geltonai Žali nepabūgo varžovų iš aukštesnių lygų ir užtikrintai juos įveikę iškovojo turnyro trofėjų.

Pirmose N. ir A. Paškauskų taurės turnyro rungtynėse F.B.K. „Kaunas“ net 5:0 pranoko LFF II lygoje Pietų zonoje ketvirtą vietą užėmusią Kazlų Rūdos „Šilo“ komandą. Geltonai Žalių gretose po du įvarčius pelnė Ramūnas Mačežinskas ir Erikas Grigaitis, vieną pridėjo Marius Prieskenis.

Vėliau „Kauno“ futbolininkai nepasigailėjo LFF I lygos klubo – „Kėdainiai“ ir įveikė juos rezultatu 7:2. Net keturis įvarčius kauniečiams pelnė R.Mačežinskas, po vieną kartą kėdainiečius nubaudė Edmundas Pukys, Karolis Gvildys ir legionierius iš Ispanijos Juan Sevilla Sevilla.

Iškovoję dvi pergales F.B.K. „Kaunas“ tapo tradicinio, nuo 2000 metų organizuojamo, N. ir A. Paškauskų taurės turnyro nugalėtoju. Antrąją vietą turnyre užėmė „Šilas“ 5:1 įveikęs „Kėdainius“.

Nugalėtojus sveikino ir jiems taurę įteikė Lietuvos futbolo federacijos viceprezidentai Jonas Braga ir Romanas Levinskas. Geltonai Žalių komandoje geriausio žaidėjo prizas įteiktas gynėjui Mantui Fridrikui.

Priminsime, jog Algis Paškauskas buvo Lietuvos futbolo federacijos Kauno apskrities prezidiumo narys bei Kauno futbolo komandos “Ranga-Politechnika” prezidentas, kuris aktyviai rėmė futbolą. 1998 metais N. ir A. Paškauskai buvo kraupiai nužudyti.

Šis turnyras F.B.K. „Kaunas“ futbolininkams buvo vienas iš pasiruošimo etapų prieš šio sezono kulminaciją – draugiškas rungtynes S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione su šiuo metu dėl „General Financing A lygos“ čempionų vardo kovojančiais Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ futbolininkais. Rungtynės prieš sostinės ekipą įvyks lapkričio 3 d., 14 val.