Daug metų geidžiamiausio darbdavio titulo niekam neatidavęs SEB bankas šiemet turėjo pasitenkinti antra vieta – į pirmąją įsiveržė “Barclays”, jau kelerius metus buvęs per žingsnį nuo lyderio, penktadienį informuoja “Verslo žinios”.
“Barclays” bendrovę, kaip vieną iš įmonių, kurioje geistų dirbti, paminėjo net 3 313 karjeros portalo “cv.lt “, kur buvo siūlomos geidžiamiausio darbdavio nominacijas, lankytojų. SEB banką minėjo 2 640, o trečioje vietoje likusią “Western Union Processing Lithuania” 1 287 lankytojai.
Tarp mažų ir vidutinių įmonių, kuriose dirba iki 250 darbuotojų, geidžiamiausiu darbdaviu tapo “Aviva Lietuva”.





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









