Youtube vaizdo įrašo kadras

Didelis atstumas visuomet buvo kliūtis, kuri neleido suteikti malonumą savo gyvenimo partneriui per atstumą. Tačiau nuo šiol didelis atstumas – nebe problema.

Kompanija, kuri geriausiai žinoma dėl skaitmeniniais ryšiais susietų vibratorių, pristatė naują programėlę išmaniesiems telefonams, pavadinimu „OhMiBod Remote‟, kuri ne tik leidžia įvairias sąveikas, bet ir yra susieta per belaidžio ryšio gamybinę specifikaciją (Bluetooth – BT), suteikiant partneriams galimybę malonumą patirti būnant skirtinguose kambariuose.

Iki šiol programėlė turėjo standartinį BT diapazoną – apie 15 metrų, tačiau įmonė ruošia atnaujinimą, kuris suteikia galimybę programėlei veikti visiškai nepriklausomai nuo atstumo tarp išmaniojo telefono ir specialaus vibratoriaus, susietų bevielio ryšio technologija Wi-Fi.

Iš pradžių, „OhMiBod‟ programėlė suteikė funkcijas įjungti/išjungti vibratorių,  taip pat telefonas turėjo būti per regėjimo lauką nutolęs nuo vibratoriaus, kadangi prietaisai buvo susieti radijo bangomis. Su BT technologija atstumas didėja. Be to, BT siūlo keletą naujų funkcinių galimybių.

Pavyzdžiui, garso mikroschema telefone, leidžia kontroliuoti vibratorių balsu ar muzikos garsais. Taip pat vartotojai gali sukurti tam tikrą ritmą ir tuomet jį perduoti kitam prietaisui, kurį naudoja partneris. Programėlės valdytojai turi galimybę reguliuoti vibratoriaus intensyvumą, tapogi išsaugoti sukurtus modelius vėlesniam naudojimui.

Asmuo, naudojantis programėlę telefone, ne vibratorių, gali matyti ekrane pulsuojančią mėlyną širdelę, kuri išduoda partnerio,  besinaudojančio vibratoriumi, potyrius.

Kaip veikia „OhMiBod Remote‟:

  • Mėgaukitės 5 skirtingais valdymo rėžimais, kuomet prietaisai sujungti tarpusavyje „iOS‟ ar „Android‟ sistemomis;
  • Pajuskite malonius gausingus vibracijos modelius;
  • Patirkite partnerio emocijas, mėlyna širdelė ekrane, kuri pulsuoja ir sinchronizuotai praneša, tai, ką jaučia Jūsų kompanionas;
  • Kontroliuokite vibracijos modelio intensyvumą, skirtingų funkcijų rėžimu, tiesiog reguliuojant garsą savo prietaise.

Suki ir Brian Dunhams, programėlės kūrėjai, teigia: „Mes visi žinome, kad technologijos žmones gali atskirti vieną nuo kito, tad norėjome sukurti kažką tokio, kas naudojantis skaitmeniniais įrenginiais, padėtų išlaikyti artumo jausmą  – nesvarbu kaip toli fiziškai būtumėte nutolę vienas nuo kito‟.

Galima teigti, jog vyro ir žmonos komanda sukūrė technologiją, kuri leis žmonėms dalintis subtilesnėmis intymumo akimirkomis, netgi nutolus tūkstančius kilometrų vienas nuo kito.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: