© Andriaus Mamontovo nuotr.

Raganų medžioklė prasidėjo – didžiausias SSRS, Kremliaus ir viso prasmirdusio Rusyno kritikas, mano geriausias draugas, Andrius Užkalnis, gavo teistumą. Už ką? Ką žinau, atseit, kažką įžeidė. Ar tikrai?

Aišku, kad nieko jis neįžeidė – čia visiški idiotų kliedesiai. Tiesiog teismuose dirba visiški (riebus keismažodis red. past.), jiems perskaityti Konstituciją per daug sunku. Kur nuomonės ir žodžio laisvė? Ir dar FB, kur jei nenori – gali užblokuoti žmogų ir nebendrauti. Tie (antras riebus keismažodis red. past.) nesinaudoja FB.

Dabar pažiūrėkit, kas čia gaunas: jei koks plikis gavrikas prisikviečia Kremliaus propagandistų ir dergia Lietuvą – tai jokio teistumo nebūna. Tėvynės išdavystė – ne nusikaltimas. Kai Bradauskas nerodo filmo apie Nepriklausomybę – ne nusikaltimas. Kai Kėdainių kniazius pabėga į Rusiją, po to grįžta – irgi, lyg niekur nieko. Kai lakūnas dalija ordinus ruskių mafijozams – irgi, lyg niekur nieko. Kai kažkoks atseit lenkas ragina lygiuotis į Baltarusiją (kartu su Bradausku) irgi – lyg niekur nieko.

Lietuvos teismai rodo pavyzdį, kad iš tėvynės tyčiotis galima kaip nori, o štai LAISVĖ – ne vertybė. Man tikrai gėda dėl tų teisėjų, kurie priima tokius apgailėtinus sprendimus. Linkiu jiems paties blogiausio, kas jiems gali atsitikti. Gaudykit savo garliavinę Neringą, o ne teiskit Andriūšą.

Andriau, ramiai, atsilaikysim nuo Kremliaus prostitučių ir nuo viso šito neteisingo „teisingumo“. O Kremliaus gavrikai geriau tegul nepasimaišo man po kojom, nes mano koja neišvengiamai priartės prie jų gavriškų snukių.

_________________________________________________________________________________

KaunoZinios.lt už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi rubrikos “Tribūna” autoriaus nuomonė!

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: