Šiandien, lapkričio 5 dieną, prekybos centre „Rimi“ (Raudondvario pl. 94b) duris atvėrė dar vienas pagal naują koncepciją įrengtas Lietuvos pašto skyrius. Į Kauno Vilijampolės pašto patalpas perkeltas skyrius, anksčiau veikęs adresu Raudondvario pl. 184. Klientų patogumui naujasis pašto skyrius dirbs ilgiau tiek darbo dienomis, tiek šeštadieniais.

„Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti ne tik kokybiškai, bet ir šiuolaikiškai bei patogiai. Perkeldami ar apjungdami skyrius siekiame juos įkurti dažnai gyventojų lankomose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose. Juos patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek pėsčiomis, o įėjimas į patalpas pritaikytas ir žmonėms su negalia. Ne išimtis ir šis Kauno paštas. Maloniai laukiame Vilijampolės gyventojų naujame pašto skyriuje“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas, naujasis Kauno Vilijampolės pašto skyrius įrengtas pagal šiuolaikišką koncepciją, skyriuje įrengti 3 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi klientų aptarnavimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė. Klientų patogumui šalia skyriaus esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai, taip pat užtikrintas žmonių su negalia bei žmonių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Atsižvelgiant į klientų poreikius naujasis pašto skyrius dirbs ilgiau tiek darbo dienomis, tiek šeštadieniais. Pašto darbo laikas: pirmadienį–penktadienį nuo 9:00 val. iki 19:00 val., šeštadienį nuo 9:00 val. iki 15:00 val.

Įrenginėjant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažai, skirti siuntoms sudėti ir skirstyti, virtuvėlė, persirengimo kabinos.

Tai jau 53 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius.

Primenama, kad Sveikatos apsaugos ministerijai nusprendus, jog nuo rugsėjo 13 d. į prekybos centrus, kurių prekybos plotas didesnis nei 1500 kv. metrų, galima įeiti tik su galimybių pasu, Kauno Vilijampolės pašto skyriuje bus aptarnaujami tik galimybių pasus turintys klientai.

Neturintys galimybių paso priklausomai nuo norimų gauti paslaugų tipo turi šiuos pasirinkimus:
• pensijas ir kitas išmokas pašto skyriuje gavėjo vardu gali atsiimti ir kitas asmuo, turintis galimybių pasą – tokiu atveju būtina pateikti įgaliojimą, kurį galima supaprastinta tvarka parengti Registrų centro interneto svetainėje. Pensijas ir kitas išmokas taip pat galima atsiimti ir kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose ar „PayPost“ skyriuose.
• norint atsiimti siuntinius ar laiškus Kauno Vilijampolės pašto skyriuje, reikėtų kreiptis pagalbos į galimybių pasą turintį asmenį – jis pašto skyriuje turėtų parodyti gavėjo gautą popierinį pranešimą ar trumpąją žinutę apie gautą siuntą;
• norint atsispausdinti galimybių pasą Kauno Vilijampolės pašto skyriuje, pagalbos reikėtų kreiptis į galimybių pasą turintį asmenį – atvykus į pašto skyrių reikėtų pateikti rašytinį asmens, kuriam norima atspausdinti galimybių pasą, prašymą, taip pat tiek to asmens, kuriam spausdinamas pasas, tiek to, kuris atėjo jį atspausdinti, tapatybę įrodantį dokumentą – ID kortelę arba pasą. Galimybių pasai taip pat spausdinami kituose ne prekybos centruose esančiuose pašto skyriuose arba „PayPost“ skyriuose.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: