Nuotrauka: Paramount Pictures

Kino studija „Paramount Pictures“ pristatė pirmąjį psichologinio siaubo trilerio „Klyksmas 5“ (angl. „Scream“) anonsą. Penktoji itin sėkmingos siaubo filmų franšizės dalis Lietuvos kino teatrus pasieks 2022-ųjų metų sausio 14 dieną.

Naujasis anonsas prasideda nuo scenos, kuri bus labai pažįstama režisieriaus Wes Craven 1996-ųjų metų originalo gerbėjams. Mergina savo namuose yra terorizuojama per susirašinėjimą telefone ir skambutyje išgirsta baisiai skambantį vyrą, kuris nori „žaisti žaidimą“. Tačiau šį kartą žudikas panaudoja modernias technologijas, kad patektų į jos namus.

Nuotrauka: Paramount Pictures

Toliau anonsas parodo Sidnę Preskot (akt. Neve Campbell), pagrindinę filmo veikėją, kuriai pranešama, kad žmogžudystės vėl prasidėjo, todėl ji, Geilė Weaters (akt. Courtney Cox) ir Diuvis Railis (akt. David Arquette) privalo sugrįžti į gimtąjį Vudsboro miestelį, kad susidurtų akis į akį su piktuoju vaiduoklio veido kaukės nešiotoju dar kartą. Anonse taip pat pasirodo nauji jauni aktoriai bei aptariamos tradicinės „taisyklės“: norint išgyventi bet kokį siaubo filmą niekada negali turėti lytinių santykių, niekada negali gerti ar vartoti narkotikų ir niekada (jokiomis aplinkybėmis) negali pasakyti „aš tuoj grįšiu“.

Nuotrauka: Paramount Pictures

Penktosios siaubo filmo „Klyksmas“ dalies režisieriai yra Tyler Gillett ir Matt Bettinelli-Olpan, kurių duetas 2019-aisiais metais sukūrė kritikų išliaupsintą siaubo komediją „Slėpynės“ (angl. „Ready or Not“). Siaubo trileryje „Klyksmas 5“ taip pat vaidina Jack Quaid („Bernukai“), Melissa Barrera („Aukštumose“) bei Jenna Ortega („Tūnąs tamsoje: antra dalis“).

Neseniai duotame interviu „Klyksmo“ franšizės pagrindinis veidas, aktorė Neve Campbell aptarė, kaip jaučiasi sugrįžusi į franšizę po keturių ankstesnių velionio režisieriaus Wes Craven režisuotų filmų.

Nuotrauka: Paramount Pictures

„Idėja kurti šiuos filmus be Weso [Craven] man atrodė sudėtinga. Aš labai mylėjau tą vyrą. Tačiau Mattas ir Taileris parašė man laišką, kuriame kalbėjo apie jų dėkingumą ir didelę pagarbą Wesui Cravenui, ir apie tai, kad pati priežastis kodėl jie šiandien yra režisieriai, buvo dėl šių filmų ir Weso, ir tai man labai daug reiškė.“ – sakė aktorė Neve Campbell.

Nuotrauka: Paramount Pictures

Psichologinis siaubo trileris „Klyksmas 5“ Lietuvos kinuose nuo sausio 14 d.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: