Organizatorių archyvo nuotr.

Lapkričio mėnesį Lietuvoje lankysis pasaulinio garso cirko trupė „Cirque Éloize“. Šiuolaikinio Kanados cirko trupė Lietuvos žiūrovams pristatys pasirodymą „Cirkopolis“. Teatro ir akrobatikos reginys lietuviams kvapą gniauš lapkričio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, lapkričio 20 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje ir lapkričio 22 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Trupė „Cirque Éloize“ susikūrė 1993 m. Nuo tada ji ne tik stebina pasaulį savo pasirodymais, bet ir kuria šiuolaikinio cirko įvaizdį. Jų spektakliai verčia cirką menu. Žadą atimantys pasirodymai kuriami apjungiant akrobatinius atlikėjų sugebėjimus, teatrą ir šokį. Tai novatoriškas požiūris į cirką, keičiantis jį iš pagrindų. Visi „Cirque Éloize“nariai yra diplomuoti cirko atlikėjai. Ne vienam iš jų teko dirbti ir Lietuvoje jau lankiusisioje cirko trupėje „Cirque du Soleil“. Jie nuolat tobulinasi ir bando naujausius triukus, kuriuos idealiai pritaiko cirko spektakliams.

Kompanija „Cirque Éloize“ yra sukūrusi 10 originalių cirko pasirodymų. Jie buvo rodomi 440 miestų, o bendras pasirodymų skaičius viršija 4000 kartų. „Cirque Éloize“ šou matė žiūrovai nuo Brodvėjaus iki Vestendo.Trupė yra daugelio cirko festivalių nugalėtojai. „Cirque Éloize“ šiemet pirmą kartą lankysis ir Lietuvoje!

Originali, novatoriška ir talentinga trupė atvyksta su naujausiu savo kūriniu „Cirkopolis“. Tai cirko spektaklis, kuriam meistriški akrobatiniai pasirodymai derinami su šokio ir teatro menu.

„Cirkopolis“ – tai kryžkelė, kur susikerta vaizduotė ir tikrovė, individualumas ir bendruomenė, apribojimai ir galimybės. Tai pasirodymas, įkvėptas poetiškumo, cirko artistų meistriškumo ir humoro, todėl jis yra rimtas ir linksmas kartu.“ – sako „Cirque Éloize“ kūrybos vadovas ir vienas iš „Cirkopolio“ režisierių Žano Peišou (Jeannot Painchaud).

Įspūdinga šou scenografija, originali muzika ir vaizdo projekcijos akimirksniu įtrauka į monotonišką skubančio miesto gyvenimą. Tai tarsi mašina, žlugdanti individualumą ir asmenybę. Spektaklio herojams tenka kovoti prieš rutiną, ieškoti savęs ir stoti prieš įvairius industrinio miesto iššūkius. Tai fantazijos ir realybės samplaika, kurioje atsiskleidžia individualumas, asmenybė ir gyvenimo džiaugsmas. Visa tai kuriama per dramaturgiją ir neeilinius akrobatinius sugebėjimus. Kerintis žongliravimas, neįtikėtinas lankstumas, užburianti oro akrobatika, hipnotizuojantis šokis su Cyr lanku – visa tai ir dar daugiau žiūrovų laukia šiuolaikinio cirko pasirodyme „Cirkopolis“.

Puikiai pasaulyje įvertintą ir neišdildomą įspūdį paliekantį cirko spektaklį „Cirkopolis“Lietuvos publika galės išvysti lapkričio 16 d. „Žalgirio arenoje“, Kaune, lapkričio 20 d. „Siemens“ arenoje, Vilniuje, ir lapkričio 22 d. „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: