© Kristinos Bačiulienės nuotr.

Menininkės animalistės Serenos Pečiūnaitytės animalistinės tematikos paroda „Snukučiai-3“ sušildė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos erdves. Piešiniai ir tapybos ant drobės darbai apie gyvūnus tęsia ciklą „Snukučiai“, sugrąžindami parodos lankytoją į vaikystę, primindami bendravimą su triušiais, šunimis, arkliais, egzotiškas ir mylimiausias dienas, praleistas su vėžliais ir įvairiomis iguanomis, stebuklingus, šienu ir veršeliais kvepiančius vakarus.

Animalistinis menas S. Pečiūnaitytės darbuose – tai natūros ir vaizduotės polėkis, kuriamas popieriaus lape ar drobėse. Dailininkė subtiliai įvaldžiusi animalistinį meną, jos kūryba neužsisklendžia siaurose ir specializuotose gamtos studijose. Darbuose jaučiamas gamtos pulsas, gyvybinė energija, raiškiai perteikta gyvūnijos pasaulio spalvos, linijos, faktūra. Paveikslai alsuoja gyvybe, pilni paslapties, atveria žiūrovo širdį, pažadina jausmus, padeda įveikti sielvartą, ramina, sušildo, skatina nenurimti, judėti pirmyn ir siekti gyvenimą daryti gražesnį, o žmones – laimingesnius.

Piešti gyvūnus menininkei yra iššūkis, neišsemiama galimybių platuma. Žvelgiant į jos kūrybą šviesa ir gerumu ima spindėti siela, atsiveria pasaulio grožis, subtilus ryšys tarp žmogaus ir gamtos.

2

3 7

12

13

©  Kristinos Bačiulienės nuotr.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: