Organizatorių archyvo nuotr.

Prieš ketverius metus liūtų užpultas dresuotojas vėl žavi savo kvapą gniaužiančia programa. Lapkričio 15 d., šeštadienį,  17 val., Kauno sporto halėje  – įspūdingas “Grand Cirko” šou, kuriame dalyvaus ne tik pasaulinių konkursų laimėtojai iš Kinijos, Rusijos, Latvijos ir Ukrainos, bet ir garsūs dresuotojai, atliksiantys ir pavojingiausią triuką pasaulyje su liūtais.

VIP Cirkas organizuojamoje įspūdingoje programoje Kauno žiūrovai išvys ne tik pritrenkiantį lazerių, pirotechnikos, garso, specialiųjų efektų, Lietuvos ir Latvijos cirko baletų šou.

Įspūdingą programą surengs pirmą kartą Europoje gastroliuojantys Kinijos Сhangzhi cirko profesionalai.

Prieš 6 metus kinų pristatytas “Šokis ant pečių” tarptautiniame festivalyje Monte Karle sukėlė sensaciją ir jį kol kas sugeba atlikti tik Kinijos cirko mokyklos meistrai.

Didysis “Grand Cirko” programos vinis – 11 didingų Afrikos liūtų riaumojimas: jų pasirodymą, kai cirko arenoje  vienu metu bus net septyni žvėrių pasaulio karaliai, surengs garsi ir žavi dresuotojų pora – Nika ir Aleksas Pinko.

Cirko manieže vienu metu bus galima išvysti net septynis, maždaug po 200 kilogramų sveriančius patinus.

Bonifacijus, Herkulesas, Aleksas, Toris ir kiti galiūnai kasdien suėda po 6 kilogramus mėsos.  Tiesa, vyriausias, jau 11 metų turintis patinas Cezaris, labai mėgsta ledus ir gimtadienio dieną jis sušveičia po kilogramą šių skanėstų.

Organizatorių archyvo nuotr.

“Norint dirbti su liūtais, reikia turėti labai daug kantrybės ir meilės gyvūnams”, – tikino į Lietuvą atvykstantis A.Pinko.

Tiesa, prieš ketverius metus Lvove šešerių metų liūtas Persėjus užpuolė šį dresuotoją ir smarkiai apdraskė ranką, kojas, pilvą.

Tai – dresuotojams dažniausiai įvyksta tik kartą gyvenime: po žiauraus įvykio Aleksas buvo skubia išgabentas į ligoninę.

Organizatorių archyvo nuotr.

“Liūtai – plėšrūnai, todėl visada pavojingi. Jis buvo subrendęs patinas, kuris pajuto savo jėgą ir bandė susigrumti, mėgindamas pasigalynėti charakteriu, įrodyti, jog yra viršesnis ir stipresnis”, – teigė 11 metų su liūtais dirbantis garsus dresuotojas A.Pinko.

Tačiau po tragedijos praėjus vos mėnesiui, Aleksas drąsiai vėl žengė į sceną su dar įspūdingesne programa.

“Grand Cirko” šou metu lapkričio 15 d., šeštadienį,  17 val., Kauno sporto halėje,  liūtai supsis sūpynėse, šoks per degančius žiedus, šoks valsą su dresuotoju.

Programos kulminacija –  A.Pinko atliekamas pavojingiausias triukas pasaulyje su liūtais – “Žmogaus galva liūto nasruose”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: