„Volfas Engelman Studijos“ terasoje – gyvos muzikos vakarai

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-07-02 10:56

Spausdinti | Komentarai

Strings of Eartth / Organizatorių archyvo nuotr.

Volfas Engelman“ gimtąjame Kaune birželio viduryje pristatė naują miesto vasaros kultūros erdvę – atidarė Volfas Engelman Studijos lauko terasą. Miesto centre esančiame bravore jau kurį laiką veikia Volfas Engelman Studija, kviečianti susipažinti su alaus kultūra ir gamybos procesais, o studijos terasa nuo šiol vasaromis kvies pasimėgauti gyvos muzikos koncertais bei kitais kultūriniais ir pramoginiais renginiais.

Pernai metais duris atvėrusiame aludarystės kompetencijų centre „Volfas Engelman Studija“ galima paragauti naujų, išskirtinai tik centre gaminamų ir parduodamų gėrimų rūšių. Lauko terasos idėja – gaivinti istorinį aludarystės kvartalą, pasitelkiant kultūrinius partnerius, kurių festivalius Volfas Engelman bravoras remia jau daugelį metų. Todėl „AB Volfas Engelman“ kartu su „GM Gyvai“ šią vasarą pristatys dvi grupes: „Strings of Earth“ ir „Parranda Polar“. Tai yra dvi jaunos grupės iš Lietuvos, kurių muzikos nesutalpinsi į jokius geografinius rėmus.

Liepos 4 d. Studijos terasoje pasirodysiančių „Strings of Earth“ muzikoje galima išgirsti bliuzą, džiazą, funk‘ą, roką ir regio muziką. Tačiau iš tikro visi šie stiliai susilieja į darnią visumą, tapdami grupės unikaliu stiliu. Šie jauni, energingi ir profesionalūs muzikantai meilę muzikai išreiškia per darbą – per metus „Strings of Earth” įtraukė virš 20 muzikantų iš įvairių pasaulio šalių ir yra viena aktyviausiai koncertuojančių grupių Lietuvoje. Šiuo metu grupė dirba prie debiutinio albumo ir ruošiasi kelionei į Kiniją.

Rugpjūčio 2 d. terasoje grosiantys „Parranda Polar“ – tai 3 vaikinai, grojantys egzotišką kumbiją. Kumbija yra tradicinė Kolumbijos kaimo muzika, kuri šiandien išgyvena tikrą atgimimą. Tropinę karštinę ant scenos jie kuria akordeonu, perkusija, bosine gitara ir balsais. Nors kumbija Lietuvoje yra tikra egzotika – ji tinka ir patinka visiems – ir jauniems, ir vyresniems. Tai tiesiog linksma ir nuoširdi muzika, kurios rezultatas – laimingi, atsipalaidavę, šokantys klausytojai. Neseniai išleistu debiutiniu albumu „Mucho Frio“, o ypač savo gyvais pasirodymais „Parranda Polar“ vaikinai įrodė – taip kaip jie mūsų šalyje negroja niekas kitas.

Strings of Earth“ liepos 4 d. 19 val., Parranda Polar Rugpjūčio 2 d. 19 val.

Bilietus (kaina 5 Eur.) bus galima įsigyti prie įėjimo, visi surinkti pinigai bus skirti muzikantams.

Volfas Engelman Studijos adresas: Kaunakiemio g. 2, Kaunas. Telefonas: 8 699 99691

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt