© KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Vyriausybėje jau kelintus metus įstrigusi Lietuvos įvaizdžio formavimo strategija toliau merdėja, rašo “Lietuvos žinios”.

“Lietuva turi savo įvaizdžio formavimo strategiją, tačiau ji šiuo metu nėra įgyvendinama”, – sakė Vyriausybės kanceliarijos Spaudos ir komunikacijos skyriaus vedėjas Antanas Martusevičius.

Jis priminė, kad 2008 metais Lietuvos įvaizdžio formavimo komisija patvirtino Lietuvos pristatymo pasaulyje strateginio marketingo koncepciją “Lietuva – drąsi šalis”, tačiau valstybei patyrus ekonominių sunkumų, Vyriausybė priėmė sprendimą strategijos įgyvendinimą atidėti.

Pasak A.Martusevičiaus, valstybės pažangos strategijos “Lietuva 2030” įgyvendinimą prižiūrinti Valstybės pažangos taryba (VPT) yra pasiūliusi Vyriausybei kitąmet į pažangos darbus įtraukti ir koordinacinio Lietuvos pristatymo pasaulyje mechanizmo sukūrimą. Šiuo metu iš viešųjų ryšių specialistų, verslo, žiniasklaidos, kultūros atstovų, tarnautojų, dirbančių turizmo ir investicijų pritraukimo srityse, sudaryta neformali darbo grupė prie VPT. Ji, išanalizavusi, kaip Lietuvą pasauliui pristato skirtingos institucijos, žada pateikti rekomendacijas, kaip koordinuoti šią komunikaciją.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: